Informacje

OŚWIĘCIM. Kradzież kół samochodowych

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji poszukują sprawców kradzieży kół z samochodu marki Alfa Romeo oraz usiłowania kradzieży kół z samochodu marki Audi.

W dniu 30 listopada 2017 mieszkaniec Oświęcimia, powiadomił policjantów o kradzieży czterech kół, z jego samochodu marki Alfa Romeo, zaparkowanego przy ulicy Bałandy na Osiedlu Błonie w Oświęcimiu. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło w nocy z 29/30 listopada br.  Z kolei w nocy z 28/29 listopada br. na ulicy Polnej w Oświęcimiu doszło do usiłowania  kradzieży kół z samochodu marki Audi.

W obu przypadkach funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, podczas których zabezpieczyli dowody, które są aktualnie weryfikowane w celu ustalenia i zatrzymania sprawców.

W związku z powyższym apelujemy do mieszkańców, o kontakt z Policją, pod numer 33 847 52 80 lub numer alarmowy 997,  w przypadku dostrzeżenia podejrzanie zachowujących się osób, które będą się znajdowały się w pobliżu pojazdów, zwłaszcza w porze wieczorowej lub nocnej.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend