Informacje, Video

OŚWIĘCIM. Konferencja prasowa Zbigniewa Starca przed ciszą wyborczą

W ostatni dzień kampanii wyborczej Zbigniew Starzec (Prawo i Sprawiedliwości) kandydat na prezydenta miasta Oświęcim zaprosił lokalnych dziennikarzy na konferencję prasową.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

47 komentarzy

 1. nieroby pisowskie ,wezcie sie za uczciwa prace !!!!! to jest dopiero poczatek waszego konca !! na nic sie nie zdadza wasze szelmowskie metody aby tylko miec wladze ,ludzie wiedza o co wam chodzi i to widac po tych ” zdradzieckich ” mordach

 2. Przepraszam że się zapytam p Zbyszku gdzie pan kupił takie czółenka z frędzelkami to są męskie, super

 3. Nie bedzie też darmowego monitoringu zaplecza restauracji p.Łozińskiego. A i budkę z piwem na rynku trzeba będzie jakoś poprawić .
  Oswięcim odrzucił PIS jak zdrowy organizm odrzuca obce ciało,tak by stan zapalny dalej się nie rozszerzał.
  Pan A.Bartosz jako „szara eminencja” grupy p.Starca to też współautor tego wyniku wyborczego.
  Gratulacje.

 4. I co Pisowce, zatkao kakao? Na szczęście dla Oświęcimia Starzec miał słaby wynik a to znaczny że większość Oświęcimian to ludzie mądrzy. A ten portal już na wieki będzie miał przyjętą łatkę stronniczego. Dziś odlubię go na Facebooku i przestaję tu wchodzić. Radzę to tez innym. Gratulacje Panie Januszu Chwirut!!!!

 5. No i tak, to całe wasze propagandowe pisaninie poszło o d…. rozbić. Nie ma Starca, nie ma dziennikarstwa. Fuj……………

 6. Jeśli głupcze już mówisz o kamienicach miejskich w Rynku i banerach to Miasto ma tylko 100% własności w Rynek 2 i 4. Albo niewiedza albo celowe kłamstwo.

 7. 25% Po + 16% PSL dają razem 41% głosów. Coś złego z moim liczeniem? Chyba że spodziewasz się koalicji PiS – PSL? Bawisz mnie Wolandzie. Ponad 40% poparcia dawały PiS zamówione przez nich sondaże przedwyborcze. A tu patrz diable – niespodzianka.

 8. Ale zgadzam się z tobą, że w Oświęcimiu jednak chyba Chwierut. Nie mogło jednak być inaczej, kiedy PiS wystawił reprezentację składającą się z wuefistów, restauratorów i różnych dziwnych rozbitków politycznych.

 9. Ponad 32 % do niespełna 25% to porażka??? Bawisz mnie.Liczyli na 40% skąd takie wiadomości?he?Arytmetyka jest nieubłagana chyba ,że te twoje „szkoły” inaczej uczyły,bądź to wpływ waszego guru,tego bardziej ryżego.Głupiego to I czasem dobrze poczytać-dla zabawy?

 10. Wolandzie – oczywiście, że porażka, ponieważ PiS zdobyło 32% a spodziewało się 40-stu, co najmniej. W rezultacie PO + PSL mają znaczącą przewagę.
  Faktem jest, że ludzie lepiej wykształceni głosują od lat na centrową PO, natomiast ludzie ze ściany wschodniej, gdzie wpływ kościoła jest największy oraz o wykształceni podstawowym i zawodowym głosują na PiS.
  Czy to, że wyborcy mądrzejsi wybierają jasną stronę mocy, a pozostali – twoje siły piekielne, to dla ciebie Wolandzie jakiś problem? Chyba że szef woli jednak dusze inteligentów?

 11. „Wykształcenie nie zastąpi zdrowego rozsądku”.Arthur Schopenhauer.Pis wygrało I ktoś tu zaklina rzeczywistość?A co do Ośw.to stawiam na chwieruta(niestety)lub 2 tura.

 12. Może nie klęska, ale jednak porażka pis. Jak zwykle duże i średnie miasta, wyborcy lepiej wykształceni – to po, wieś (chociaż zaskakująco dobry wynik psl) oraz małe miasteczka, wyborcy słabo wykształceni – głosowali na pis.
  I to wszystko pomimo zmasowanego rozdawnictwa pieniędzy i ogromnej kampanii propagandowej w pisowskich mediach publicznych. Dobrze to jednak świadczy o rozsądku Polaków.
  Ciekawe jak tam u nas.

 13. Wytłumaczcie mi dlaczego auto P Stanisława Biernata oklejone materiałami wyborczymi jeździ dzis i zapewne bedzie jeździło w dniu jutrzejszych wyborów jak jest określone ze pojazdy z materiałami wyborczymi w ciszę wyborcza maja ewentualnie byc zaparkowane czyli mamy naruszenie ciszy wyborczej

 14. Pan starosta skarpetek zapomnial? A tak na powaznie-to, ze jestescie z pis to jedyny wasz plus. Nic nie prezentujecie, zeby na Was glosowac.

 15. Panie starosto czy ta dobra zmiana to pan p.i spowrotem w sm bo tak mówią w mieście jak tak to ja dziękuję za taką dobra zmiane. Chyba mieszkańcy jeszcze pamiętają naszego szeryfa i raczej wątpię żeby chcieli jego powrotu.

 16. Tylko Zbyszek, trzeba ratować chłopa, i jego ferajna nie może przymierać głodem, jest trochę stanowisk do obsadzenia, niech się nachapią trochę.

  Ile płacą za głos? Gdzie można odebrać kasę?

 17. Będę głosować na Starca i z całego serca życzę Jemu wygranej. Zgadzam się z tym wszystkim co usłyszałam.

 18. Brawo Panie Starzec.

  „Pożar w burdelu”, jak mawiał klasyk. Jak idzie dobrze w centrali to idzie dobrze w terenie. Jak się sypie na górze to się sypie na dole. PiS tak ma, że PiS’u nie można wykończyć czy odsunąć od władzy. Jedyna opcja destrukcyjna w tej partii to przycisk „SELF-DESTRUCTION”

  PiS może jedynie wykończyć się sam, a co Prezes co rok starszy, tym większa walka o schedę i dzielenie skóry na niedżwiedziu. To wynik zakulisowej wojny Morawiecki vs Ziobro. Gdziekolwiek PiS przegra z kimkolwiek to jest to jedna wielka porażka dla tej partii (czy koalicji). Przy takiej propagandzie, rozdawnictwie i nastrojach anty-imigracyjnych PiS powinien zgarnąć wszystko.

  Przy tak nieudolnej opozycji, przy praktycznie nieistniejącej już Nowoczesnej, Platformie Schetynowej i SLD co nie wie czego chce, to co robi PiS to początek końca PiSoBolszewii.

  Mam nadzieję też, że Kukiz poddziobie jeszcze PiS po bokach.

 19. Co za burak żeby posuwać się do fałszywego zawiadomienia do CBA żeby tylko wygrać wybory. PiS jest przegrany w mieście i w Polsce.

 20. Starzec nie ma żadnego pomysłu na miasto. Z góry dostał polecenie że albo wygra albo jest skończony i to właśnie widać, jest tak zdesperowany że po trupach do celu, a to że prokuratura i CBA w urzędach to nic jeszcze nie znaczy, bo jak jest donos to i kontrola musi byc

 21. Brawo!Panie Jaskółka,Pan w druzynie z byłym starosta,ktory uwlaszczyl Rynek prywatnym osbom a Miasto zabulilo miliony,zeby go odzyskać.Prosze spytać,czy w ten sposób dalej pojmuje służbę mieszkańcom?Zresztą ogólny entourage tego Pana kojarzy mi się nie z Radą,a raczej z towarzystwem z ławek pod Berlinem.Uklony.

 22. Brawo PiS, oszukańczemu PO trzeba położyć kres, złodziejom naszych marzeń nie można oddać
  we władanie Polski, o którą trzeba walczyć na na różnych frontach.
  Szczęść Boże!

 23. Kolejne kłamstwo:
  Na targowisku nie pracują (anonimowi rozmówcy) pracownicy MOSIR tylko ZUK.
  Ale pan kandydat znów nie sprawdził dokładnie informacji tylko bije w prezydenta.

  p.s.
  Na konferencji nie powinno się trzymać ręki w kieszeni, No chyba że ma się taki szacunek do mieszkańców.

 24. Gazeta Krakowska która biła w Chwieruta na zawołanie.
  Kogo to zasługa?

  Portal który bił w Chwieruta?
  Kogo to zasługa?

  Donosy do CBA i prokuratury
  Kogo to zasługa?

  Odpowiedź: tego kandydata, który na początku kampanii apelował o uczciwość !!!

 25. Kochany sztabie pis. Nie można wygrać tych wyborów rzutem na taśmę, jeśli się jest dwa okrążenia do tyłu.

Send this to a friend