Video

OŚWIĘCIM. Konferencja prasowa ws. krytej pływalni

Konferencja prasowa starosty oświęcimskiego ws. nowych zasad korzystania z krytej pływalni w Oświęcimiu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. Czas skończyć z dokładaniem do dziadostwa. Oświęcim potrzebuje masowego wypoczynku i rekreacji a nie fanaberii pływackich. Kogo obchodzi kilkanaście osób co dniami i nocami lubi moczyć tyłek. Tak jak stowarzyszenia i ngo-sy… w tych czasach….za „swoje” pływać.

 2. W rodzinie chcieli posłać chłopaka za murarza ale zawodówki budowlanki nie ma bo zlikwidowali ale dla paru dzieci na basenie to wojna. Syty głodnego nie zrozumie. Wstyd panie Starzec bo o basen z którego pan przyszedł to pan walczy a o reszte to już mniej , co nie?

 3. Wiele dzieci bierze korki z języka angielskiego i matematyki, ale wiele na to nie stać, więc może najpierw trzeba pomyśleć o tych co mają te problemy, bo na maturze nie zdaje się pływania panie starosto.

 4. A na targach skolnych mówili że edukacją zajmuje się w szkołach powiatowych ten pan Jurzak z Kęt, to czemu się pan Starzec tu produkuje?

 5. Raczej niech się zajmie sprawami: – 7 zł za kostkę masła, tona węgla za 1000, brakiem lekarzy.- itd, itd, żyć trzeba – na basen łazić niekoniecznie.

 6. Napradę profesjonaliści z PO „zapomnieli” o niepełnosprawnych dzieciach? Proszę o komentarz.

 7. Przecież basen kosztował i pomału trzeba go spłacać niech się nikt wspaniały teraz nie robi.

 8. Pamiętam jak jakiś czas temu jeden z radnych w Radzie Miasta z PiS zadawał Prezydentowi pytanie – dlaczego latarnie na przedłużeniu Batorego się świecą – to był hit… więc teraz może warto zapytać tego radnego Przewoźnika haha.

 9. do NIE NADAJE SIE: a gdzie drzewa stare w Oświecimiu, gdzie cały starodrzew, gdzie świadkowie historii, co się dzieje z drzewami w Oświecimiu?

 10. A ja tez uwazam ze ten gosc sie nie naddaje na staroste to po pierwsze po drugie umia tylko piekne zdjecia filmy sobie robic na nowym moscie a czemu ich niema tu na chemikow ze sie nic nie dzieje przy multimedzie skrzyzowanie rozd.. ze nie idzie przejechac rondo przy dowrcu powstaje w takim tempie ze moze za rok powstanie a oni stojac na moscie wychwalaja sie ze juz niebawem zostanie droga otwarta z czym do ludu!!!! a po trzecie dlaczego przy parkinngu na basenie oswietlenie nie dziala ?? tam jest wieczorem bieda do samoch trafic i nogi polamac na tych krawezniach ciemno jak w du. !!!

 11. Na innym portalu zamieściłem krytyczny komentarz do działań Chwieruta. Nie ukazał się. na dąbrowskiego zaczęli wycinać drzewa. Ktoś wie o tym coś ( bo przecież nie dziennikarze ).

 12. Mam podobnie, na innym portalu zamieściłem komentarz krytyczny wobec Pana Starosty i go nie ma. A tutaj mogę stwierdzić, że ten Pan się na Starostę nie nadaje.

 13. Na innym portalu pod tą samą konferencją starosty zamieściłem 2 dni temu kilka komentarzy. Nie ukazał się żaden. To moderacja czy już cenzura?

Send this to a friend