Informacje

OŚWIĘCIM. Kolizja na ulicy Chemików

W czwartek 27 czerwca o godzinie 12.25 w Oświęcimiu na ulicy Chemików doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci 57 – letnia mieszkanka Oświęcimia kierując samochodem marki Toyota podczas zmiany pasa ruchu uderzyła w ciągnik rolniczy, którym kierował 40 – letni mieszkaniec Oświęcimia. W wyniku zdarzenia żadne z uczestników nie doznało poważniejszych obrażeń ciała w związku z tym sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o rozsądek za kierownicą.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, uwagę i rozsądek za kierownicą, gdyż wśród przyczyn  zdarzeń drogowych najczęściej znajduje się lekceważenie przepisów drogowych, chwila nieuwagi bądź pośpiech.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Normalka. Mosty na drodze na Kęty (Bielany, Nowa Wieś) zerwali w zeszłym roku na wiosnę (i zrobili „mijanki) a prace zaczęli w listopadzie. W związku z budową ronda na „Tarniówce” droga na Brzeszcze była długo zamknięta ale mostu, na którym debilną mijankę zrobiono 6 lat temu w tym czasie nikt nie ruszył. Klasyczny polski bajzel.Wiadukt na Babicach to tylko kolejny przykład.

  2. Przy okazji: rozpoczęcie przetargu na budowę ekspresówki S-1 przesunięto po raz czwarty, tym razem z lipca na wrzesień. Jest spora szansa, że potem zostanie przesunięte na kolejny rok. Zdaje się, że rząd po prostu nie ma pieniędzy.
    Na zamkniętym od miesiąca wiadukcie na Babice (DK-44) nadal nie dzieje się nic. To po co było go zamykać?
    Prace przy budowie nowego dworca kolejowego ślimaczą się nadal nieprawdopodobnie. Ludzie! To przecież prosta inwestycja: buda z wiatą.
    Obok dworca nawieziono górę tłucznia – do remontu torowiska linii do Chełmka. Ciekawe, czy przynajmniej tu coś się będzie działo.

Send this to a friend