Informacje, Video

OŚWIĘCIM. Jubileusz 60 lat MZK w Oświęcimiu

W piątek 29 września jubileusz 60-lecia istnienia i działalności obchodził Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu. Bożena Fraś, prezes oświęcimskiego MZK, przedstawiła krótką historię firmy, plany na przyszłość, a także dziękował zasłużonym oraz emerytowanym pracownikom. Nie zabrakło życzeń i wyróżnień od prezydenta Oświęcimia.

Z okazji jubileuszu został zaprezentowany jeden z najnowocześniejszych, ekologicznych autobusów zbiorowej komunikacji miejskiej.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

24 komentarze

 1. Nerwowy pan bardzo. Nie zanosi się dzisiaj na słuchanie płyt chodnikowych? Czy może jedynie dysponuje pan płytą z Pietrzakiem?

 2. Panie Juzek, poziom pana komentarzy ukazuje pana wyżyny intelektualne, a właściwie ich brak. Pustka to delikatne podsumowanie. Szukaj pan dalej, może ktoś zniży się do pana poziomu z 4 klasy szkoły podstawowej. Próbujesz pan nieudolnie komentować sprawy inwestycyjne czy gospodarcze miasta i powiatu, a pana indywidualny poziom wiedzy w poruszanych kwestiach znajduje się w głębokiej d… (epresji).

 3. Się pan, mieszkańcu, tak nie zapala. Już jutro piątek, będzie sobie mógł pan posłuchać ulubionych płyt chodnikowych.

 4. Panie juzek, czas się wziąć do nauki a nie wykorzystywać wiedzę innych.Zrzynanie od innych się skończyło.To pan chciał słuchać i to pana problem. Nie chciało się nosić teczki to … trzeba nadrobić zaległości. Co to, uniwersytet darmowych porad? I niech pan nie wyjeżdza nikomu z jakąś banią. Równie dobrze mogę panu napisać żeby pan zmienił dostawcę bo to co pan teraz podpala jest stanowczo za mocne i robi się pan nachalny nawet wobec ludzi których pan nie zna. Żegnam.

 5. Panie mieszkaniec, mnie nie interesują pana zabawy na bani, więc nie musi się pan tutaj uzewnętrzniać. A które to ustawy przepisy i rozporządzenia? I porozumienie komunalne?

 6. Posłuchać to można płyt. W stanie po spożyciu nawet tych chodnikowych. Poczytaj kilka ustaw, rozporządzeń, dokumentów unijnych i porozumienie komunalne a będziesz rozwijał swój pomysł na całego. Sam.

 7. Czym innym są inwestycje w infrastrukturę drogową a zupełnie inna sprawa to zakup taboru autobusowego do spółki której 100% udziałowcem jest miasto.

 8. No więc dlaczego nie zawrzeć w ramach normalnej praktyki porozumienia w sprawie dofinansowania zakupu autobusów?

 9. Zapewne zawierają porozumienia pod każdą inwestycję i ją współfinansują. Normalna praktyka stosowana w samorządzie przy założeniu, że potrafią ze sobą rozmawiać.

 10. Do „do juzek”. A na jakiej podstawie miałby się do autobusów dokładać? Może przybliżysz temat.

 11. Mając na względzie, że rano 30 września br. zapłonął autobus marki Solaris na linii 23, a nie jest to odosobniony w kraju przypadek, ktoś powinien może sprawdzić czy to właściwy wybór. Trochę tego za dużo na przypadki.

 12. Starzec uważa że wszystko to jego zasługa hihihi – ile dołożył do autobusów? Po co on się w ogóle wypowiada?

 13. Powiat remontuje drogi, żeby MZK mogło jeździć po nowych nawierzchniach 😉 niezły kabaret. Szkoda że starosta nie wspomniał o tym, że miasto inwestuje w drogi powiatowe, bo inaczej to nie byłoby się czym pochwalić. Więc wypadało by chociaż powiedzieć dziękuję prezydentowi. Mistrz ostatniego planu.

 14. Pytanie do Pani Fraś. Dlaczego zajmujecie się łądnym wyglądem strony a nie wyłapywaniem błędów w rozkładzie? Ponadto – po co ten Pan Starzec, który ostatnio się wszędzie wpycha (chyba kampania wyborcza się zaczęła) się wypowiada? Niech sobie już da spokój… nigdy bym na niego nie zagłosował.

 15. Pani Prezes wspomniała o aplikacji i rozkładzie jazdy kiedy przyjedzie.pl – nie wspomniała natomiast, że w rozkładzie są błędy – np. patrząc na rozkład jedynki z Zakładów są luki, np, brak jedynek o 12.40, 18.10, 23.20 – które jadą z Dworca dalej do Brzeszcz, ale po co… Jest tak pięknie i kolorowo.

Send this to a friend