Informacje

OŚWIĘCIM. Jechał 120 km/h w terenie zabudowanym

W poniedziałiek 22 lipca 2019 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji,  zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który przekroczył dozwoloną prędkość o 70 km/h.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 20.00 na ulicy Ceglanej w Oświęcimiu, gdzie policjanci zauważyli jadącego z dużą prędkością  motocyklistę. Pomiar prędkości wskazał 120km/h, przy dozwolonej 50km/h.   Jak się okazało za kierownicą Yamahy siedział 36 – letni mieszkaniec Oświęcimia.

W związku z przekroczeniem prędkości o 70 km/h policjanci  ukarali go mandatem, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.

Policjanci apelują do kierujących  o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości, a także dostosowanie jej do warunków drogowych.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Dlaczego was to dziwi. Przykład z dzisiaj na odcinku od mostu na Wiśle w kierunku Błoni czarnym wózkiem Audi TT na blacha KOS …. Mamusia też nie dała rozumu albo prawo jazdy kupił na targowisku. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej pojazdów jadących z maksymalnie dozwoloną na tym odcinku prędkością tj. 70 km/h. Myślę, że pozostałą część odcinka do zjazdu pod wiadukt przejechał z prędkością pozwalającą na … swobodne 3 miesiące dyspenzy od kierowania samochodem. A samochodu w pasie ruchu nie potrafił utrzymać (koła wewnętrzne cały czas na podwójnej ciągłej). I co by powiedział, gdyby mu z pobliskich posesji dziecko wyskoczył na jezdnię przed samochód? Nie chciałem?

  2. Zapraszam patrol policyjny we wczesnych godzinach rannych do pomiaru predkosci pedzacych samochodow ktore na liczniku z pewnoscia maja okolos 100 km . mieszkaniec Alejii Ogrodowej w Grojcu. pisze:

    Xyz

  3. Ja na moim motorku 50cm3 wyciongam 110km/h wienc to słaby wynik.

Send this to a friend