Informacje

OŚWIĘCIM. „Janusz Chwierut ucieka z dziurawej, tonącej łodzi…”

Komitet Terenowy Prawa i Sprawiedliwości wydał oświadczenie ws. rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Chwieruta Koalicja Obywatelska. Zapoznaj się z treścią oświadczenia.

 

 

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

12 komentarzy

 1. Będę głosować na Chwieruta bo on bardzo dużo zrobił dla miasta. Jedyny słuszny kandydat

 2. PiS straci powiat, wiec może Przewoźnik zapisze się do Koalicji Obywatelskiej?

 3. Panie Jakubie Przewoźnik, a ja miałem Pana za rozsądnego człowieka. A jako pracownik Starostwa to chyba nie powinien Pan tak się wystawiać na odstrzał w kole terytorialnym PIS

 4. Do Marynarz: miejmy jeszcze 'nadziejię’, że coś z tego będzie…

  A co do oświadczenia: co zostało zobaczone już się nie odzobaczy. Wieś śpiewa, wieś tańczy (przepraszam wszystkich ze wsi)…

 5. Merytoryczna kampania w wydaniu PiS.

  Szkoda mi p.Przewoźnika, że daje się tak wystawiać przez innych, bo znam go akurat z dobrej strony – p.Jakubie niech się inni działacze też podpiszą,a nie tylko pan.
  To tak jak na głosowaniach na sesji – jak jest coś dobrego dla mieszkańców ale wyszło od prezydenta to lepiej się wstrzymać od głosu.

  Mieszkańcy nie dajcie się zmanipulować przez PiS. Wystarczy już ten folwark na Wiejskiej. Tu wmieście niech mają do powiedzenia mieszkańcy, a nie nakazy partyjne.

 6. Pisanie oświadczenia w sprawie Platformy Obywatelskiej i Janusza Firuta, to jest oficjalny program wyborczy oświęcimskiego PiSu.

 7. Widzę, że kilka lat bytności w radzie miasta wielu osobom nic nie dało. Przestańcie się „zamartwiać” w oświadczeniach o Chwieruta. Obudzicie się po przegranych wyborach? Stworzą kilka podobnych komitetów jak ten a w nowej radzie będą jednym klubem. I znowu się okaże, że PO startując pod różnymi szyldami ma na kadencję 2018-2022 większość. Jak małe dzieci z ręką w nocniku. Oni mają za sobą doświadczenie z zasiadania od lat gdzie popadnie. Znają wszystkie sztuczki i wybiegi. Potrafili w 2011 zmienić ustawę by posadzić swojaka na stołku, unikając ryzyka przegrania ponownych wyborów. Z takim „rozmachem do polityki” to skończycie znowu jako miejska opozycja.

 8. Pisowce zaczynają atakować. Nie ważne kim jest Starrzec ważne ze z PiSu. Proszę o dokonania Starca w ostatnich 4 latach- i nie chodzi mi o to co należało do jego obowiązków. Głosuję na Chwieruta bo to najlepszy kandydat, w przeciwieństwie do niemerytorycznego pisu, który o tę merytoryczność apeluje – no śmieszne – cali oni.

 9. Jaki dźwięk wydaje tonąca Platforma?
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Bul… Bul… Bul…

 10. Szach i Mat!
  Przez Janusza Chwieruta miasto rośnie w długach… 3 kadencja?! Nieeeeee

 11. Brawo dla Chwieruta , nareszcie wiem na kogo głosować a nie jak Starzec który startuje pod szyldem PIS bo sam nie wiele znaczy w mieście. A po drugie to panie Przewoźnik przeczytaj pan jeszcze raz ten swój tekst – pierwsze kopiesz a później apelujesz o merytoryczną dyskusje, to jakaś hipokryzja. Ale jak widać to typowe dla totalnej władzy. Cały PIS!!!

 12. Nie chce byc kojarzony z kolegami aferzystami,ale ja pamietam,ze jest kodziarzem I tyle wystarczy w tej kwestii.Przegra jak francja w 1940!

Send this to a friend