Informacje

OŚWIĘCIM. Hotel Hampton by Hilton już otwarty

Znana na świecie marka hoteli średniego segmentu Hampton by Hilton należąca do sieci Hilton (NYSE: HLT) ogłosiła dzisiaj otwarcie najnowszego ze swoich hoteli w Oświęcimiu, który będzie ósmym obiektem Hampton by Hilton w Polsce, a pierwszym hotelem międzynarodowej sieci w tym mieście.

120-pokojowy hotel, w którym znajdują się również cztery sale konferencyjne, zlokalizowany jest na oświęcimskiej Starówce, w pobliżu Rynku Głównego. Z jego okien można podziwiać bulwary ciągnące się wzdłuż rzeki Soły oraz oświęcimskie Muzeum Zamek. Otwarcie hotelu jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie na pokoje hotelowe w mieście, do którego rocznie podróżuje 2,1 miliona osób odwiedzających Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau.1 Niemal pół miliona odwiedzających to osoby z Polski (24%). Kolejne najliczniejsze grupy to zwiedzający z Wielkiej Brytanii (16%), Stanów Zjednoczonych (9%) oraz Włoch (5%).1

„Zdajemy sobie sprawę, że powodów przyjazdu do Oświęcimia jest wiele. Odwiedzają nas osoby pragnące okazać szacunek ofiarom obozu w Auschwitz-Birkenau czy zwiedzić samo miasto Oświęcim, jak również podróżujące w interesach”, mówi Joanna Garner – dyrektor generalny hotelu. „Osławiona Hamptonality oraz udogodnienia stanowiące wartość dodaną dla naszych gości umilą pobyt każdemu z nich, bez względu na cel ich podróży. Hampton by Hilton jest bardzo lubianą marką w Polsce ze względu na wyróżniające nas podejście do gościnności. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli ją okazać naszym gościom w Oświęcimiu.”

Hampton by Hilton w Oświęcimiu znajduje się w samym centrum miasta – jedyne 7 minut jazdy samochodem od Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau i zaledwie 50 minut od międzynarodowego portu lotniczego w Krakowie. Obiekt zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od głównej trasy przelotowej, co zapewnia łatwy dojazd do i z każdego z głównych miast regionu, a dzięki położeniu w pobliżu jednego z największych zagłębi biurowych w kraju, m. in. biurowców zlokalizowanych w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, Hampton by Hilton okazuje się być idealnym adresem dla osób podróżujących w interesach.

Osoby poszukujące wrażeń mogą wybrać się na jednodniową wycieczkę do Energylandii – największego rodzinnego parku rozrywki w Polsce położonego jedyne 17 km od hotelu. Natomiast ci zwiedzający, którzy mają ochotę zobaczyć samo miasto, mogą rozkoszować się spacerami po przepięknych oświęcimskich uliczkach.

Hampton by Hilton jest od dawna znany ze swojego niezrównanego i wyjątkowego podejścia do gościnności. Marka słynie z oferowania swoim gościom takich wartości dodanych jak wliczone w koszt pobytu ciepłe śniadanie, darmowe WiFi, centrum biznesowe oraz siłownia otwarta 24h na dobę. Personel hotelowy z dumą kultywuje wyjątkową kulturę pracy znaną jako Hamptonality. Termin ten opisuje uprzejmą obsługę klienta, przewidywanie jego potrzeb oraz budowanie kultury życzliwości i prawdziwej opieki, które to cechy charakteryzują każdy z hoteli Hampton by Hilton.

Oświęcimski Hampton by Hilton objęty jest nagradzanym programem lojalnościowym Hilton Honors obowiązującym w hotelach 14 różnych marek należących do Hiltona. Goście uczestniczący w programie rezerwujący pokoje przez wskazane przez Hiltona kanały rezerwacji oszczędzają swój czas oraz pieniądze, a także mają dostęp do benefitów, takich jak np. zniżki dla uczestników programu, darmowe WiFi oraz system elastycznych płatności, dzięki któremu, korzystając z prostego suwaka, można dokonać wyboru dowolnej kombinacji zdobytych punktów oraz środków pieniężnych podczas dokonywania kolejnej rezerwacji.

Hampton by Hilton Oświęcim znajduje się przy ul. Dąbrowskiego w Oświęcimiu (32-600). Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji, prosimy odwiedzić Hampton by Hilton Oświęcim lub zadzwonić pod numer +48 33 444 9000.

Więcej o Hampton by Hilton tutaj: www.hampton.com oraz news.hampton.com.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Pani dyrektor z pewnością ma prawo jazdy ale czy zna znaki drogowe? Z pewnością też kierowcy wieszali znak nad wjazdem, inni oglądali. Myślałem jakiś czas temu, że to zmienią – jednak nie.

Send this to a friend