Sport

OŚWIĘCIM. Hokejowe ferie 2019 z UKH

Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim oraz Miasto Oświęcim już po raz piąty  zapraszają na oświęcimskie lodowisko na zajęcia w ramach „Hokejowych Ferii ”.

Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 12 lat rozpoczynających swoją przygodę z hokejem. Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu zajęć na tafli lodowej, zajęcia na sali gimnastycznej Hali Lodowej doskonalące koordynację i równowagę oraz zabawy i gry zespołowe.

Podczas zajęć odbędzie się także spotkanie  z fizjoterapeutą panem Jakubem Siutajem – spotkanie będzie miało charakter wykładu, pokazu i warsztatów dla  uczestników.

Omówione zostaną zasady prawidłowej rozgrzewki przed zajęciami, warsztaty jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia gimnastyczne, aby nie narażać się na kontuzje. Przedstawimy także  zalety uprawiania hokeja na lodzie i podstawowy sprzęt ochronny hokeisty. Na spotkanie zapraszamy także rodziców.

Każdy z uczestników zajęć otrzyma certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz pamiątkowe zdjęcie. Udział w zajęciach na sali gimnastycznej i lodzie jest bezpłatny.

Na sale gimnastyczną prosimy przygotować strój i obuwie sportowe.

MOSiR Oświęcim umożliwia w razie konieczności wypożyczenie łyżew w cenie 6 zł / zajęcia.

Zajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku   ( 14.01.2019 – 18.01.2019; pierwszy tydzień ferii)  godzina  13.30 – 14.30 zajęcia na lodzie, godzina 14.45 – 15.45 zajęcia na sali gimnastycznej.

Oferta „Hokejowych Ferii” corocznie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych, cieszymy się z obecności każdego aktywnego dziecka, które w czasie ferii zimowych wybiera aktywny wypoczynek razem z nami. Zachęcamy do udziału i zapraszamy na oświęcimskie lodowisko.

Chętnych do uczestnictwa z zajęciach prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, data urodzenia, pesel i adres) na adres: ukh.unia@onet.eu

Dane osobowe potrzebne są do umowy ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, którym objęte zostaną dzieci podczas zajęć.

Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „Hokejowe Ferie 2019” jest współfinansowany przez Miasto Oświęcim.

Autor zdjęć  Sebastian Smelkowski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend