Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. Hokeiści Unii rozpoczyna III rundę

Zapraszamy wszystkich na kolejny mecz z udziałem hokeistów Unii Oświęcim. Po wtorkowym wygranym meczu z Orlikiem Opole 2:8 w piątek biało niebiescy będą na własnym lodzie podejmować… Orlika Opole. To pierwszy mecz III rundy sezonu zasadniczego PHL.

Unia wygrała ostatnio 4 mecze z rzędu i miejmy nadzieję, że podtrzyma tą zwyżkową formę i będzie pięła się w tabeli. Obecnie zajmuje 7 pozycję, tracąc do szóstej Cracovii 4 pkt., natomiast Andrej Temar awansował o jedną pozycję i zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników Polskiej Hokej Ligi. W III rundzie nie zobaczymy już drużyny Kadry PZHL U23.

We wtorkowym meczu młodzieżowcy pod wodzą Grzegorza Klicha dopiero w dogrywce zostali pokonani przez drużynę JKH Jastrzębie, a w bramce Kadry doskonale spisał się drugi bramkarz Unii Oświęcim Sebastian Lipiński, który została zawodnikiem meczu. Zacznijmy weekend na sportowo i kibicujmy biało-niebieskim. Początek piątkowego meczu g.18. Kasy czynne na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Spotkanie poprowadzi sędzia Patryk Pyrskała, a pomagać na liniach będą mu Piotr Matlakiewicz i Marcin Młynarski

Unia Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend