Informacje

OŚWIĘCIM. Gdzie zaparkować w okresie Wszystkich Świętych?

Na okres Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu przy oświęcimskich nekropoliach. Zmiany na drogach będą obowiązywały od 31 października do 2 listopada.

W rejonie cmentarza parafialnego będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Dąbrowskiego w ul. Piłsudskiego oraz skrętu w lewo i w prawo z ul. Dąbrowskiego w ul. Chopina, do której dojazd poprowadzony będzie objazdem określonym na tablicach informacyjnych. Dodatkowo na wyjeździe z drogi przy cmentarzu parafialnym na ul. Dąbrowskiego nakazany będzie skręt w prawo. Ta organizacja ruchu będzie obowiązywać od 31 października do 2 listopada.

Z kolei w rejonie cmentarza komunalnego zakłada się ruch jednokierunkowy. Będą trzy wjazdy w kierunku nekropolii – jeden z ulicy Żeromskiego pierwszym odcinkiem ulicy Norwida oraz dwa z ul. Dąbrowskiego – drugim odcinkiem ulicy Norwida oraz drogą wewnętrzną bez nazwy, łączącą się z ul. Norwida ( wzdłuż hotelu „ Dąbrowski” ). Następnie  ruch w w jednym kierunku kierowany będzie ulicą Norwida do ulicy Wiklinowej. Ulicą Wiklinową,  drogą bez nazwy do ulicy Wysokie Brzegi oraz ulicą Wysokie Brzegi, poprowadzony będzie w lewo jako ruch dwukierunkowy do ul. Szpitalnej oraz w prawo jako jednokierunkowy do ul. Paderewskiego  – drogi wojewódzkiej 933.

1 listopada na placu targowym będzie można bezpłatnie parkować samochody.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Racja, mniej plastiku, mniej dźwigania ciężkich sześciopaków i smak kranówy o wiele lepszy niż ten z butelek.

Send this to a friend