Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. Dziś inauguracja działalności Domu Kultury Zasole

W sobotę 2 lutego 2019 roku swoją działalność zainauguruje Osiedlowy Dom Kultury Zasole funkcjonujący w strukturze Oświęcimskiego Centrum Kultury.

W Osiedlowym Domu Kultury Zasole prowadzone były już zajęcia w ramach ferii zimowych, ale od dzisiaj rozpocznie oficjalnie swoją działalność.

2 lutego – godzinach od 11:00 do 13:00 – odbywać się będą animacje dla dzieci przygotowane przez Teatr w Ruchu, a o godzinie 17:00 wystąpi z recitalem Jacek Wójcicki (wstęp na koncert za zaproszeniami – o ewentualne wolne miejsca prosimy pytać w ODK Zasole).

Poprzedni artykułNastępny artykuł

13 komentarzy

 1. Miał być wyświetlany poziom zanieczyszczeń nabtablicy w rejonie nowego domu kultury. I jeszcze jedno, czemu Kursy organizowane w domu osiedlowym są płatne?

 2. W porównaniu do JACEK & PLACEK TWIN TOWERS by Srebrna to ten budynek dość mizerny.

 3. A ja się cieszę, że mieszkańcy Zasola będą mieli swój własny dom kultury

 4. @stefanB
  śmierdzi, bo nie ma nikogo komu zależałoby na realnych, skutecznych działaniach, żeby to zmienić, więc śmierdziało, śmierdzi i będzie śmierdzieć.

 5. To jest zupełnie bez znaczenia…
  Ps.Jak śmierdziało,tak smierdzi i nic nie wskazuje na to by miało się poprawić.

 6. @stefan B,
  warto było czekać, wreszcie rozsądne słowa wyszły ci z pod klawiatury. Tylko ten „harakter” psuje wrażenie, dobre wrażenie.

 7. A może tak redaktór „Tlen Węgla” napisał by cóś o planowanym zajęciu płyty rynku przez budę z piwem, i jak to się ma do biznesów które już istnieją i od lat starają się nadawać jaki taki harakter starówce .Okazuje się że w tym mieście nie tylko coraz trudniej wziąć głęboki oddech ze względu na wszędobylski smród,coraz trudniej też będzie płacić podatki i jakoś funkcjonować…

 8. A przecież Chwietut powinien nosić takie same wystrzępione dżinsy, pomiętą marynarkę i być tak niedogolony jak bożyszcze oświęcimskiego pisu p. wicewojewoda. Ewentualnie rozpadające się i upaćkane błotem bury, stary brudny garnitur i rozpięty rozporek jak Jarosław Kaczyński.

 9. kto ” rzadzi ” w Oswiecimiu za tzw.kariere , kto robi „story”

 10. Janusz w tych okularach wygląda groteskowo. Tylko czekać jak zacznie się fotografować na tle regałów z książkami. Taki, panie, z niego intelektualista.

Send this to a friend