Video

OŚWIĘCIM. Dzień Narodowego Święta Niepodległości

W dzień Narodowego Święta Niepodległości mieszkańcy ziemi oświęcimskiej złożyli kwiaty na plac Tadeusza Kościuszki w Oświęcimiu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. Słysząc słowo Platforma Obywatelska ciągle mam przed oczyms scene z filmu Marsjanie Atakuja T.Burtona.Wokół zniszczenie,marsjanie wszystko demolują ale z głośnika krzyczą „jesteśmy waszymi przyjaciółmi!”
    W filmie juz nikt im nie wierzył….

  2. Bardzo piękna uroczystość, ale co ciekawe można było się dowiedzieć o istnieniu nowej partii politycznej w naszym kraju (tu na materiale filmowym jest to niezauważalne). Prowadzący uroczystość przy składaniu kwiatów wyraźnie dwa razy przeczytał: Platforma Obywatelska Rzeczpospolitej Polskiej. W zasadzie nic nie powinno człowieka zdziwić patrząc na „wyczyny” tej opcji politycznej (PO), jej liderów itp. Tam gdzie wiatr powieje, na lewicę czy też na prawicę tam wszędzie jest PO. Warto przy tej okazji zacytować słowa znanych nam liderów tego „tworu” politycznego: „Polska? Polski już nie ma…” czy też : „Polskość to nienormalność”, o sprawie czyścicieli kamienic w Warszawie (szczególnie przykład wrednego przejęcia mieszkania byłego Powstańca Warszawskiego jest tu wybitnie jaskrawy) już nie wspomnę, czy też wyłudzeniach VAT-u. Członkinie i członkowie tego ugrupowania (podczas uroczystości wyglądało, że naprawdę jesteście patriotami) – w nic Wam nie wierzę a ta forma wyczytania Waszej partii była bradzo żałosna

Send this to a friend