Kultura

OŚWIĘCIM. Drugi Winyl Kram w Cafe Bergson

Zapraszamy miłośników płyt winylowych (i nie tylko), ale także wszystkich muzycznie zakręconych na winylowe popołudnia organizowane od marca 2019 r. w Cafe Bergson. Będzie można w sympatycznym towarzystwie posłuchać dobrej muzyki, porozmawiać, ale także kupić, wymienić i sprzedać muzykę na wszelkich nośnikach!

Kwietniowa data na kolejny KRAM nie jest przypadkowa, gdyż 13.04 przypada ogólnoświatowe święto miłośników winyli – „Record Store Day” ( www.recordstoreday.com ). Zostało ono zapoczątkowane w USA w 2008 r. i jest w zamyśle świętem niezależnych sklepów muzycznych sprzedających przede wszystkim płyty winylowe. Z tej okazji na całym świecie tego dnia, i w okolicach tej daty, organizowane są rozmaite wydarzenia dla miłośników muzyki.

Zachęcamy także do dzielenia się swoimi pomysłami w jaki sposób uatrakcyjnić i „zagospodarować” muzycznie czas i przestrzeń Café Bergson podczas kolejnych spotkań. Jeśli chcielibyście opowiedzieć o swoich muzycznych fascynacjach i inspiracjach – zapraszamy do kontaktu!

14 kwietnia 2019 (niedziela)

g. 16.00 – 19.00

Café Bergson, pl. ks. Jana Skarbka 2

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend