Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. Czereśnie w Café Bergson

Wyobraź sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością. Wyobraź sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – Czereśnie!

Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki wraz z zespołem Hańba!, stworzył muzykę, która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności.

Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca ma szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków ogranych na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię. Sporo w tym jednak zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach.

01.12.2019 (niedziela), g. 12.00

Café Bergson, pl. ks. Jana Skarbka 2, Oświęcim

Wstęp: 10 PLN

Rezerwacje: cafe@ajcf.pl (bilety należy odebrać najpóźniej do 28.11)

Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Dokladnie pomyleńcu.Zawsze mozesz donosić,kraść I brac za wszarz swojego starego.Wytrzeć pys! marksem lub leninem.Na koniec umòwic sie z rafalalą w wiadomym celu!

  2. Nikt was nie zmusza pisiory. Zamiast przeczytać książkę albo pójść na spektakl zawsze można się schlać, wyrzygać i pobluzgać, czy ja wam bronię?

  3. „piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności”
    🙂 – dobre.

    Strzykaaaaaa, mniee w krzyżu. Ouuuuu yeeeeeheee.

Send this to a friend