Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. Cennik opłat korzystania z nowego basenu

W dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy dokładnie nastąpi otwarcie oświęcimskiej pływalni dla mieszkańców. Magistrat lakonicznie informuje, o trwających jeszcze odbiorach, które mają zakończyć się we wrześniu tego roku.

Jedyną, pewną informacją jest nowy cennik uchwalony przez oświęcimskich radnych, podczas czerwcowej sesji rady miasta.
Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. cennik może nie wygórowany, ale dla sypialń Oświęcimia jest rzeczywiście wkurzający, żadnych zniżek dla rodzin i tak naprawdę (co w Oświęcimiu akurat mnie nie dziwi – swoisty ewenement na mapie) ŻADNYCH ZNIŻEK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ UCZĄCEJ SIĘ

 2. Franek TY nie rozumiesz??? a do szkoły TY chodził ??? A gdzie TY mieszka? no, w Oświęcimiu czy NIE? Poczytaj dowód osobisty…swój

 3. brawo Radni….że znamy już ceny a nie znamy dnia otwarcia!!! Spartaczyliście już wiele a teraz cennik, jest mało czytelny szczególnie w zniżkach. Partacze jesteście!!!

 4. Do Franek: dokladnie, i mimo ze rozliczasz sie w US Oświęcim to twój podatek idzie do wójta a nie xk prezydenta

 5. Franek, bo Twoje podatki kierowane są do Gminy, a basen jest w mieście. Trudno, żeby w każdej miejscowości był US. Liczy się adres umieszczony w PIT.
  Poproś swoich radnych lub wójta, żeby się dorzucili do basenu, to wtedy będzie o czym rozmawiać.

 6. Świetnie, że cennik jest już znany. Rewelacyjnie, że basen będzie otwarty lada moment,jeszcze lepiej, że są rabaty dla rodzin wielodzietnych. Pytanie tylko dlaczego rodziny wielodzietne mieszkające w okolicy np. w Porębie, Polance itp rozliczające się (płacące podatki w Urzędzie Skarbowym w Oświęcimiu) nie mogą korzystać z Ośw. Karty Rodziny.
  Płacimy podatki, z których m.in. powstaje pływalnia i chcielibyśmy korzystać z niej jak każdy inny podatnik.
  Jest jakaś szansa, że warunki otrzymania karty oświęcimskiej się zmienią?

Send this to a friend