Kultura

OŚWIĘCIM. Cafe Bergson gra z WOŚP

Znajdująca się w Domu Klugera kawiarnia w tym roku po raz kolejny przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świąteczny Pomocy. Także i Ty możesz pomóc noworodkom w ich walce o zdrowie i życie – wystarczy przyjść w najbliższy weekend do Cafe Bergson (pl. ks. Skarbka 5) i wrzucić datek do znajdującej się tam puszki.

To jednak nie wszystko, co kawiarnia przygotowała z myślą o najmłodszych, którzy potrzebują naszej pomocy. Na specjalnie przygotowanych aukcjach charytatywnych WOŚP można wylicytować wyjątkowe przedmioty przekazane przez Muzeum Żydowskie w Oświęcimiu: posrebrzane świeczniki i pamiątkowe gwiazdy Dawida prosto z Jerozolimy, torbę COEXIST sygnowaną imieniem i nazwiskiem artysty Piotra Młodożeńca oraz zestaw pocztówek i książek związanych z historią żydów w Oświęcimiu.

Więcej informacji można znaleźć na www.facebook.com/cafebergson

Bądź z nami, gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Cóż za świetna riposta,no no to pewnie te kursy dla bezrobotnych teraz „owocują”.Niczym I.Kant.Po prostu wowwwww :))))))))

  2. Życzę ci wielu napiwków i mnóstwa wódki w niedopitych kieliszkach. To dobrze, że wreszcie wziąłeś się do jakiejś uczciwej pracy.

  3. Nie wiem ,nie bywam pewnie w przeciwienstwie do ciebie.Jak cos to AA.Analfabetko!”Pozdrawiam” z Karkonoszy 🙂

  4. Ludzie kochani! Zarówno wyznawcy Owsiaka, jak i jego śmiertelni wrogowie mają jedną wspólną cechę – cebulactwo. Dajcie sobie wszyscy siana i przyjmijcie do wiadomości: chcę – daję, nie chcę – nie daję. Koniec i kropka – moja kasa, moja sprawa. Posądzanie z jednej strony o bezduszność, z drugiej o podbieranie kasy z fundacji i robienie z tego wojenki domowej świadczy jednoznacznie o braku zdrowego rozsądku i innych problemów życiowych. W takim wypadku porównanie do zacnego warzywa jest jak najbardziej trafne.

Send this to a friend