Kultura

OŚWIĘCIM. Biennale Fotografii Kochać Człowieka 2019

III nagroda Andrzej Mitura z zestawu Ojciec i syn

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w XI Ogólnopolskim Biennale Fotografii „Kochać człowieka”. Prace przyjmowane będą do 15 lutego 2019 roku.

Kochać człowieka to… pokazać ulotne chwile, przemijający czas, biegnące myśli, by żyły swoim życiem. By trwały. By mimo tego wszystkiego co ludzi łączy i co ludzi dzieli, mogły naszkicować obraz ludzkiej kondycji. By nie tylko „tu i teraz”, ale „zawsze i wszędzie” ukazywały to co ważne, co nigdy nie przeminie, dzięki czemu byliśmy, jesteśmy i będziemy.

Ogólnopolskie Biennale Fotografii „Kochać człowieka”, objęte patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików i Prezydenta Miasta Oświęcim, programowo nawiązuje do Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych „Kochać człowieka”. Odbywa się od 1999 roku co dwa lata i przenosi ideę festiwalu na inne formy artystycznego wyrazu.

Biennale ma zasięg ogólnopolski i charakter otwarty, a dostępne jest dla wszystkich fotografujących.

regulamin i karta uczestnictwa

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. @Pytanie
  25 stycznia 2019 o 07:03
  cyt
  „Państwo polskie obecnie daje 500 plusy i emerytury kobietom z 4 dzieci i nierobom z pieniędzy pracujących”,

  Proszę zamienić marnie opłacaną pracę w urzędzie na wychowywanie własnych dzieci, skoro to lepszy interes….

 2. Do dobrej rady. Państwo polskie obecnie daje 500 plusy i emerytury kobietom z 4 dzieci i nierobom z pieniędzy pracujących, ktorzy ledwo wiążą koniec z końcem. To jest chore. Lepiej byc bezrobotnym albo dzieciatym albo nierobem i lepiej sie na tym wyjdzie niz uczciwa praca.

 3. @Pytanie
  24 stycznia 2019 o 17:35
  cyt.
  Czy za taką pensję mozna przeżyć?

  Weź kredyt i zmień pracę. B. Komorowski

 4. Panie Prezydencie. Dlaczego zwykli pracownicy urzędu dostają takie słabiutkie pensje? Czy za taką pensję mozna przeżyć? Może trzeba spojrzeć ile zwykli pracownicy zarabiają?

 5. Zawsze się zastanawiałam dlaczego temat konkursu jest podawany jakieś trzy tygodnie przed końcowym terminem składania prac. W tak krótkim terminie trudno zrealizować projekt. Może o to chodzi.

 6. Tańczący z kurami …

  Ciekawe co autor chciał przekazać treścią a jury podkreślić…..czy kocham kury…

Send this to a friend