Informacje

OŚWIĘCIM. Akcja „Ledwo Dycha” dla schroniska

Schronisko dla zwierząt w Oświęcimiu prosi o symboliczne wsparcie finansowe przed zimą „Ledwo dycha”. – Zima, koniec roku, najcięższy okres w schronisku, środki się kończą, za to problemów wciąż przybywa…

OTOZ Animals oddział Oświęcim na swojej stronie w portalu facebook apelują:

– Kochani, jest Was tu ok 12 tys. lubiących i obserwujących nasz profil. Gdyby każdy wpłacił 10 zł, tylko 10 zł,to mniej niż kawa w kawiarni,niż bilet do kina.Nawet tego nie odczujecie w swoim budżecie, a co to da nam,naszym zwierzętom? Bardzo wiele:ciepełko – czyli pokrycie faktur za prąd (tylko tym możemy ogrzewać te stare, nieszczelne i nieocieplone budynki naszego schroniska) a wiadomo, że faktury za ogrzewanie będą wysokie – nawet bardzo… pójdą w tysiące złotych. Ponadto za wpłacone pieniążki będziemy mogli przyrządzać ciepłe posiłki i kupić dobrej jakości energetyczną karmę dla tych piesków, które zostają w boksach na zewnątrz, pozwoli im to przetrwać zimowy czas.

Ah, kupimy jeszcze karmę dla kotków wolnożyjących, dla nich nadchodzi teraz najtrudniejszy czas. I jeszcze środki na opiekę weterynaryjną, przecież co rusz trafia do nas kolejna bieda, którą trzeba postawić na cztery łapy i wiele, wiele więcej.Zresztą sami wiecie, obserwujecie nasze działania, ile robimy dobrego, jak ważna i potrzebna jest nasza praca i jak walczymy do końca o każdego zwierzaka.


Pomóżcie nam w tym! Jest jeszcze tak wiele zwierzaków do uratowania. Pamiętajcie, każdy kto przyłączy się do akcji i wpłaci „ledwodyszkę”lajkuje post lub zostawia komentarz. Wszyscy będą mogli zobaczyć jaka w grupie siła.

Liczymy na Was! To tylko 10 zł, a może zdziałać tak wiele !?
Nr konta: PKO BP 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend