Informacje

OŚWIĘCIM. 18 zarzutów dla dealera narkotyków

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 18 – letniego mieszkańca Oświęcimia, podejrzanego o uprawę, posiadanie oraz rozprowadzanie marihuany. Funkcjonariusze udowodnili mu już 18 czynów z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, natrafili na informację dotyczącą mieszkańca Oświęcimia mającego związek z procederem narkotykowym. Starannie zebrali dowody potwierdzające wcześniejsze ustalenia i na tej podstawie przystąpili do działania. Podczas przeszukania mieszkania podejrzanego znaleźli marihuanę w postaci suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że zabezpieczony susz marihuany pochodził z domowej uprawy podejrzanego i mógł posłużyć do sporządzenia ponad 70 porcji narkotyków. Policjanci zebrali również dowody, świadczące o tym, że podejrzany, wcześniej co najmniej 16 – krotnie udzielił już narkotyku innej osobie.

Zatrzymany mężczyzna jest podejrzany łącznie o dokonanie 18 czynów z Ustawy o Przeciwdziałaniu narkomanii , w tym uprawy, posiadania oraz udzielenia środków odurzających. Był już karany za przestępstwa narkotykowe.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

Send this to a friend