Informacje

OSIEK. Przekroczył prędkość o 66 km/h

W niedzielę 23 czerwca w Osieku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji,  zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 66km/h.

Do zdarzenia doszło na ulicy Karolina w Osieku, gdzie policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tuż po godzinie 22.00 zmierzyli prędkość  z jaką jechał kierowca samochodu marki  Audi A3. Miernik prędkości wskazał 116 km/h, przy obowiązującej 50 km/h. Funkcjonariusze natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, a kiedy pojazd zjechał na pobocze przystąpili do kontroli drogowej. Za kierownicą auta siedział  23 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

W związku z przekroczeniem prędkości o 66 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

 1. @kierowca
  cyt. ” Podobno mamy ponad 100 kamer. ”
  Mamy, ale na Konarskiego, Konopnickiej i Legionów nie mamy 🙂 podobnie jak na wielu innych ulicach Oświęcimia.

 2. Większość motocyklistów (tak,tak) to ludzie, którzy po jednej niedzielnej przejażdżce powinni mieć zatrzymane prawo jazdy. Za co? A za permanentne łamanie wszelakich przepisów ruchu drogowego. Przepraszam prawdziwych motocyklistów. Ale jakieś 80 % są to niestety przestępcy drogowi.
  Chyba nie ma w języku polskim słowa wykroczeniowcy. Najbliżej jest więc do przestępców. Panowie motocykliści, komu wy w swojej głupocie chcecie zaimponować. Dlaczego narażacie zdrowie i życie innych użytkowników ruchu drogowego? Bo jakoś jest mi obojętne, gdybyście robili to tylko z narażeniem zdrowia i życia swojego.

 3. Kiedy jakiś kolo ze ścigacza zostanie „skasowany” przez Policję za jazdę na jednym kole po ulicach miasta (o wyprzedzaniu na podwójnej ciągłej i innych wykroczeniach nie wspomnę)? Gostki z rejestracjami: SJ czy KCH przyjeżdzają grupkami wieczorkiem na uliczne występy i robią co chcą na Konopnickiej, Konarskiego czy Legionów. Podobno mamy ponad 100 kamer. Pytam: po co?

 4. Czy przed wjazdem na Rynek można wystawić tablicę nakazującą gumofil.com w „paskach w dizlu” i „audi w gazie” ściszanie odtwarzaczy ?

  Dziękuję.

 5. Czy przed wjazdem na Rynek można wystawić tablicę nakazującą gumofilcom w „paskach w dizlu” i „audi w gazie” ściszanie odtwarzaczy ?

  Dziękuję.

Send this to a friend