Informacje

OSIEK. 62-latka wpadła do studni

W środę 30 października 2019 policjanci,  strażacy oraz ratownicy medyczni interweniowali w sprawie 62 – letniej mieszkanki Osieka, która wpadła do studni. Dzięki szybkiej reakcji rodziny oraz profesjonalnie przeprowadzonym działaniom ratowniczym kobieta w porę trafiła pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w Osieku. Z informacji uzyskanych od operatora Centrum Powiadamiania Ratunkowego wynikało, że do studni znajdującej się na terenie  posesji wpadła kobieta.

Na miejsce natychmiast ruszyły  służby ratunkowe. Strażacy z PSP Oświęcim oraz OSP Osiek używając lin ratowniczych wydobyli 62 – latkę z 7 metrowej studni,  w której znajdowało się około 1 metra wody. Z rąk strażaków wyziębiona kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych, którzy przewieźli ją do szpitala.

W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia kobieta przebywała w piwnicy. Tuż przed godziną 08.00 domownicy usłyszeli jej wołanie o pomoc. Kiedy pospieszyli z pomocą odnaleźli 62 – latkę na dnie studni znajdującej się w jednym z pomieszczeń piwnicznych.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend