Informacja to OświęcimOnLine.pl

Cennik reklam

Baner główny to graficzny element reklamowy umieszczony centralnie w górnej części portalu. Widoczny jest na wszystkich podstronach serwisu. Forma inpage’owa: PNG, GIF, JPG, wielkość pola graficznego: 1000 x 400 pikseli (długość x wysokość).

Cena 500,00 zł netto / miesiąc

reklama@oswiecimonline.pl

Baner boczny to graficzny element reklamowy umieszczony po prawej stronie w portalu. Widoczny jest na wszystkich podstronach serwisu. Forma inpage’owa: PNG, GIF, JPG, wielkość pola graficznego: 435 x 435 pikseli (długość x wysokość).

Cena 400,00 zł netto / miesiąc

reklama@oswiecimonline.pl

Publikacja artykułu sponsorowanego, ilości znaków do 10 000, Akceptujemy zamieszczanie zdjęć, linków video, linków nofollow, dofollow. Wszystkie materiały dostarcza Klient. Portal OświęcimOnline.pl nie odpowiada za treść artykułu sponsorowanego).

Cena:

  • 450,00 zł netto / jednorazowa publikacja
  • z wyróżnieniem na stronie głównej przez 7 dni
  • OPCJONALNIE: odświeżenie publikacji na stronie głównej: 150,00 zł netto

reklama@oswiecimonline.pl

Reklama POP UP to graficzny element reklamowy, emitowany w oddzielnym oknie przeglądarki. Po wejściu użytkownika do serwisu, Pop-up wyświetla się „na wierzchu” okna przeglądarki. Jest to najbardziej skuteczna forma reklamy w Internecie. Forma inpage’owa: PNG, GIF, JPG, wielkość pola graficznego: max 1000 × 1000 pikseli (długość x wysokość).

Cena: 200,00 zł netto / dzień

reklama@oswiecimonline.pl

Napisz do Nas!

Masz ciekawy temat? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Napisz do Nas! OświęcimOnLine.pl to Twój codzienny serwis informacyjny. Działamy na terenie całego powiatu oświęcimskiego.

redakcja@oswiecimonline.pl

Send this to a friend