Informacje

Możesz zwiedzać świat naprawdę tanio. Są na to sprawdzone sposoby

Jesienny urlop możesz zorganizować na własną rękę. Wyszukując tanie bilety, możesz polecieć w najdalszy zakątek świata nie ponosząc przy tym wysokich kosztów. Takie podróżowanie może być naprawdę niedrogie, a przy tym wyjątkowo ciekawe i niebanalne.

Po pierwsze, skorzystaj z wyszukiwarki tanich lotów

Wiele z narzędzi w postaci internetowych wyszukiwarek tanich lotów pozwala bezpłatnie „upolować” naprawdę atrakcyjne okazje. Takie rozwiązanie może nieco determinować cel Twojej podróży, ale z pewnością możesz oczekiwać tutaj taniości. Niektóre wyszukiwarki wymagają ponoszenia opłat, jednak podąża za tym szersza propozycja ofert. Wybór opcji zależy tutaj od Ciebie.

Skyscanner.pl, tripsta.pl, expedia.com, lucky.com.pl, polskalata.pl czy też azair.cz to tylko wybrane możliwości dla poszukiwaczy cenowych promocji i naprawdę tanich biletów lotniczych. Wyszukiwarki nie tylko oferują atrakcyjne cenowo opcje dotarcia w konkretne miejsce, ale także pozwalają porównać oferty poszczególnych przewoźników, a nawet wskazują, jak alternatywnie zorganizować sobie dany lot.

Po drugie, kup bilet

Najlepiej bezpośrednio u konkretnego przewoźnika. Po prostu wyszukaj tani lot w miejsce, które Cię interesuje i przejdź na stronę przewoźnika, by dokonać zakupu. W ten sposób nie poniesiesz opłaty, jaka pobierana jest zwyczajowo przez pośredników.

Wyjątek stanowią tutaj jednak przeloty z przesiadkami, realizowane przez różnych przewoźników. W takim wypadku warto zakupić bilet u pośrednika, obejmujący ubezpieczenie całego połączenia.

Po trzecie, pomyśl, jak dotrzesz na lotnisko

Podróż samolotem to kwestia kluczowa, jednak zastanów się także, jak dotrzesz na lotnisko. Jeśli maja to być tanie wakacje, najlepiej zrobisz wybierając w tym miejscu jako środek transportu swój własny samochód. Zaparkujesz go wygodnie i tanio w najbliższej okolicy portu lotniczego. Wystarczy zarezerwować miejsce na https://orangeparking.pl/.

Po czwarte, korzystaj z promocji

W przypadku zakupu tanich biletów lotniczych, a nawet rezerwacji miejsca parkingowego w okolicach lotniska, warto polować na okazje. Promocyjne ceny, zarówno w ofertach typu last minute, jak i pojawiające się w ramach cyklicznych ofert, pozwalają polecieć za nieduże pieniądze w wielu ciekawych kierunkach. Dlatego warto śledzić oferty przewoźników, korzystać z newsletterów linii lotniczych, przeglądać strony z promocjami, wykorzystywać kody rabatowe i vouchery. Podobnie wygląda kwestia ta w przypadku rezerwacji pokoju hotelowego. Musisz jedynie zadbać o to, aby nie ubiegli Cię w polowaniu na okazje inni.

artykuł zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend