Kultura, Video

GMINA. Medale z rąk wojewody i podsumowanie roku w Polance Wielkiej

Grzegorz Gałgan – wójt Polanki Wielkiej

W Polance Wielkiej odbyło się świąteczne, noworoczne spotkanie z udziałem gości, samorządowców i osób zasłużonych dla gminnej społeczności. Gościem specjalnym był wicewojewoda małopolski Józef Gawron.

Uroczystość była okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń i inwestycji minionego roku. Głównym punktem programu było wręczenie medali przyznanych przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Wyróżniono mieszkańców, których wieloletnia praca, aktywność i wysiłek na rzecz lokalnej społeczności przyczyniają się do rozwoju gminy Polanka Wielka. Srebrnym Krzyżem Zasługi za długoletnią działalność na rzecz społeczności lokalnej odznaczeni zostali Roman Wilk i Ewa Ortman. Srebrny Krzyż, za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej, otrzymali Ignacy Nikliborc oraz Anna Osowska. Złotym medalem za wzorowe i wyjątkowo sumienne wypełnianie obowiązków zawodowych odznaczona została Irena Grzesło, skarbnik gminy Polanka Wielka.

Samorządowcy z Polanki Wielkiej nie próżnują. Wspólny sukces oraz długa lista zrealizowanych zadań to zasługa współpracy wielu ludzi i środowisk. Główne działania samorządowe w 2017 roku oraz plany na rok 2018 wójt Grzegorz Gałgan przedstawił też podczas spotkania z dziennikarzami. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend