Informacje

Lento.pl – metoda na szybką sprzedaż przez Internet

Błyskawicznie, bezpłatnie i z zyskiem? Oto idealna sprzedaż. Co zrobić aby każda transakcja była właśnie taka? Wystarczy zastosować kilka prostych zasad, a następnie wybrać mądrze miejsce zamieszczenia ogłoszenia. Proponujemy poznać Lento.pl – jeden z najciekawiej rozwijających się portali ogłoszeń lokalnych.

Czym jest Lento.pl
To serwis darmowych ogłoszeń lokalnych, na którym dzięki różnorodności kategorii możesz sprzedać, kupić, znaleźć po prostu wszystko. Platforma Lento.pl powstała kilka dobrych lat temu i z roku na rok przyciąga coraz większa liczbę odwiedzających. Twórcy Serwisu z dumą podkreślają, iż na dzień dzisiejszy liczba ogłoszeń przekroczyła już 800 tysięcy.

Obecnie w serwisie jest 12 podstawowych kategorii, które grupują ogłoszenia tak, aby użytkownik miał komfort w poruszaniu się po wybranej tematyce. Ogłoszenia są skierowane na rynek lokalny, ale nie tylko. Użytkownik może ogłaszać się lub wertować również ogłoszenia z całej Polski.

Już ponad dwa miliony użytkowników!
Ostatnie dane wskazują, iż coraz więcej użytkowników rejestruje się w serwisie. Czy warto? Rejestracja daje dużą wygodę. Użytkownicy mogą kontrolować czas emisji swoich ogłoszeń, posiadają dostęp do błyskawicznej edycji treści, a przede wszystkim dostęp do odpowiedzi kierowanych przez innych użytkowników w związku z dodanym ogłoszeniem.

Konto, to innym słowem platforma administracyjna Twojej aktywności na Lento.pl. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub sprzedajesz dużo rzeczy, za pewne docenisz łatwość organizacyjną jaką oferuje konto na Lento.pl. To właśnie tam przychodzić będzie cała korespondencja, wysyłana od zainteresowanych Twoim ogłoszeniem użytkowników. Bardzo przydatne funkcje jak „odnowienie ogłoszenia” czy „edycja” doceni każdy posiadacz choć jednego ogłoszenia. Na konto trafiać będą również faktury za dodatkowe usługi, uruchomione według życzenia ogłoszeniodawcy. Prosto, wygodnie i bezpłatnie.

Ponad 50 milionów odsłon miesięcznie!
To fakty, które świadczą o niebywałej skuteczności Lento.pl, a ilość dodawanych ogłoszeń systematycznie wzrasta. Serwis stanowi teraz poważną konkurencję dla najbardziej znanych platform z ogłoszeniami lokalnymi. Co więc można ogłaszać? W zasadzie… wszystko co dozwolone prawem. Zasady, jak cały serwis, są jasne i przejrzyste, wystarczy tylko zapoznać się z obowiązującym regulaminem. Serwis Lento.pl opiera swoje zasady o obowiązujące przepisy w Polsce po to, by chronić swoich użytkowników przed coraz częstszymi oszustami pojawiającymi się w sieci.

Dodawanie ogłoszeń jest zupełnie darmowe!
W odróżnieniu od innych serwisów ogłoszeń lokalnych, z darmowego Lento.pl może korzystać każdy. Dodanie ogłoszenia jest darmowe, bez kosztów ukrytych. Opłaty nie są pobierane ani za rejestracje, ani za przedłużanie ogłoszenia. Platforma ta idealnie wpasowała się w potrzeby internautów. Jak widać, docenione to zostało przez tysiące użytkowników.

Jak dodać ogłoszenie?
Bardzo prosto. Jeżeli chcesz zamieścić darmowe ogłoszenie, wypełnij przejrzysty formularz dodawania ogłoszeń. Niezbędne tam będzie podanie adresu e mail oraz krótkiego opisu przedmiotu lub usługi, którą sprzedajesz. W formularzu należy wskazać swoją lokalizacje, w której ogłoszenie będzie wyświetlane. Jeżeli wypełnisz prawidłowo pola formularza, następnym krokiem będzie aktywacja ogłoszenia. W tym celu zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoją skrzynkę mailową. Znajdować się tam będzie link aktywacyjny, którego kliknięcie skutkować będzie dodaniem ogłoszenia na strony serwisu. Ogłoszenie po chwili ukaże się na liście ogłoszeń w wybranej lokalizacji i kategorii np. usługi w Oświęcimiu.

Czym jest promowanie?
To twoja dodatkowa reklama. Pamiętaj, że nie dodajesz ogłoszenia na portalu jako jedyny. Aby być widocznym musisz się więc jakoś wyróżnić. Twórcy serwisu dali możliwość wyróżnienia ogłoszenia poprzez jego promowanie. W chwili obecnej są dostępne trzy formy usługi –lokalna, regionalna i ogólnopolska.

Jeżeli chcesz sprzedać nieruchomości w Oświęcimiu polecamy promowanie „lokalne”. Ogłoszenia o sprzedaży rzeczy związanych z daną lokalizacją nie muszą być promowane na szerszym obszarze. Co innego jeśli sprzedajesz rzecz lub reklamujesz usługę zdalną. W takim przypadku bardzo pomocne może stać się włączenie usługi promowania ogólnopolskiego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend