Biznes

Lampy industrialne, betonowe, prowansalskie i pająki-kolekcja 2017

Firma Tester Bis zaprasza do swojej wzorcowni w Pszczynie przy ul. Bramkowej 3. Znajdą tu Państwo w atrakcyjnych cenach najnowsze lampy z kolekcji 2017 między innymi w stylach: loftowo-industrialnym, prowansalskim i modern. W sprzedaży posiadamy również duży wybór popularnych na całym świecie lamp typu pająki.

 

Lampy pająki to jeden z najnowszych trendów w oświetleniu na świecie. Te stylowe lampy stanowią ciekawy pomysł na uzupełnienie każdego rodzaju wnętrza. W tzw. pająkach wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji.

Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe, a jej budowa umożliwia założenie źródeł oświetlenia w dowolnym miejscu, co pozwala na uzyskanie doskonałej harmonii i praktycznych rozwiązań. Ekspresji dodaje duży wybór koloru kul: czarny, biały, miedziowy, miętowy, a także designerskie lampy betonowe.

 

Lampy loftowe swoim wyglądem nawiązują do lamp z dawnych pomieszczeń poprzemysłowych. Proponujemy lampy podłogowe z regulacją wysokości, kinkiety oraz plafony. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Projektując je zależało nam, aby nadało ono pomieszczeniom wyjątkowej wyrazistości oraz niezwykłego charakteru, a jednocześnie były doskonałym uzupełnieniem wystroju.

 

Lampy prowansalskie to eleganckie lampy nawiązująca do klasyki designu francuskiego oświetlenia. Szyte ręcznie klosze, również z ciekawymi motywami kwiatowymi lub malarstwa, a także pięknie malowane kinkiety są idealnym dodatkiem do salonu, sypialni lub jadalni w stylu prowansalskim.

Zapraszamy do naszej wzorcowni!

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 9.30 – 17.00
  • sobota: 9.30 – 13.00

Mamy również propozycję dla klientów indywidualnych spoza Pszczyny. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.testerbis.com.pl. Lampy naszej produkcji można teraz nabyć w autoryzowanym sklepie internetowym www.krainalamp.com.

Przy okazji pragniemy podziękować Panu Tomaszowi Kulidze za wieloletnią współpracę i obsługę fotograficzną naszej firmy. Zachęcamy do odwiedzin strony www.kuliga.pl

P.P.H.U. Tester Bis s.c.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39
www.testerbis.com.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend