Informacje, Kultura

KONKURS. Bilety na recital Ireny Santor wygrali

11 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert niekwestionowanej pierwszej damy polskiej piosenki – Ireny Santor. Zobacz kto wygrał bilety na recital.

Pytanie konkursowe:

  • Podaj tytuł ostatniego albumu wydanego przez Irenę Santor w 2016 r.

Odpowiedź:

  • Album „Punkt widzenia”.

Laureaci:

  • Stanisław Czyżowski
  • Zofia Heród

Bilety będą do odebrania przed spektaklem w punkcie informacji / recepcji w Oświęcimskim Centrum Kultury.

 


11 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert niekwestionowanej pierwszej damy polskiej piosenki – Ireny Santor. Artystce będzie towarzyszył zespół muzyczny w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Irena Santor od ponad sześćdziesięciu lat czaruje i urzeka swym głosem. Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu.

Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane przeboje – piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w 2016 roku, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami. Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.
Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Regulamin internetowej sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

bilety: 75 zł, 65 zł

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend