Kultura

KONKURS. Wygraj bilety na koncert Andrzeja Piasecznego

Weź udział w konkursie i wygraj jedno z czterech pojedynczych zaproszeń na koncert Andrzeja Piasecznego w Oświęcimskim Centrum Kultury. Odpowiedz tylko na jedno proste pytanie.

Pytanie konkursowe:

W 2017 roku Andrzej Piaseczny świętował swój jubileusz artystyczny. Ile lat występuje już na scenie muzycznej? 

Poprawną odpowiedź wraz z numerem telefonu proszę wysłać na pod adresem e-mail konkurs@oswiecimonline.pl do czwartku 14 marca do godziny 15:00. Wyłonieni laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie przez redakcję portalu.

*Pani/Pana dane osobowe udostępnione na adres e-mail konkurs@oswiecimonline.pl będą przechowywane do czwartku 14 marca 2019 r. do godziny 17:00, do czasu wyłonienia laureatów konkursu.


16 marca 2019 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się akustyczny koncert znanego, popularnego polskiego wokalisty – od ponad 25 lat goszczącego na polskich scenach – Andrzeja Piasecznego.

Po pełnym wspomnień jubileuszowym 2017 roku, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa.

Andrzej Piaseczny wystąpi w Oświęcimiu – kameralnie i akustycznie z utworami w wyjątkowych aranżacjach. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje artysty oraz jego ulubione utwory.

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami. Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

bilety: 90 zł, 80 zł

bilety również na www.kupbilecik.pl

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend