Informacje, Kultura

KONKURS. Książkę „Apetyt na więcej” wygrali

Znamy nazwiska szczęśliwców, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytanie konkursowe oraz zostali wylosowani w konkursie. Do wygrania były dwie książki „Apetyt na więcej” autorki Agnieszki Olejnik.

Pytanie konkursowe:

  • Jakie wydawnictwo opublikowało książkę „Apetyt na więcej”?

Odpowiedź:

  • Książkę „Apetyt na więcej” opublikowało wydawnictwo Czwarta Strona.

Laureaci:

  • Małgorzata Kamela
  • Barbara Kiryjczuk 

Życie nie zawsze układa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a szczęście kryje się w najmniej spodziewanych miejscach. Jak rozpoznać drogę, która do niego prowadzi?

Ewa czuje, że oszukuje siebie i swojego partnera, trwając w pozornie tylko idealnym związku. Kobieta uświadamia sobie, że jedynym mężczyzną, którego naprawdę kocha, jest Andrzej. Jednak na przeszkodzie ich miłości staje ciąg nieporozumień i niedomówień. Tymczasem Klaudia, borykająca się z problemem samoakceptacji, wyrusza na poszukiwania samej siebie i znajduje szczęście w najmniej spodziewanym miejscu.

W trzeciej części bestsellerowego cyklu Agnieszki Olejnik bohaterowie muszą zadać sobie pytanie, kim są i czego pragną, oraz zawalczyć o własne szczęście. Bo życie ma różne smaki, a sztuką jest znaleźć ten, który pokocha się najbardziej.

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Poznańskie

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend