Informacje

KĘTY. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

W dniu 1 listopada 2017 r. ruch na drogach w rejonie cmentarzy komunalnych w Kętach i Bielanach odbywać się będzie w sposób analogiczny do lat poprzednich.

Kęty
Główny ruch pojazdów odbywać się będzie ul. Jana Kantego w kierunku od centrum miasta do al. Jana Pawła II. Na ul. Jana Kantego wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy od ul. Ogrodowej do al. Jana Pawła II, z możliwością jednostronnego parkowania. Kierowcy opuszczający parking przy cmentarzu kierowani będą z parkingu ul. Szpitalną w prawo w ul. Jana Kantego do al. Jana Pawła II. Do cmentarza będzie można też dojechać łącznikiem od ul. Adama Mickiewicza do ul. Jana Kantego, przy czym wyjazd możliwy będzie tylko w kierunku al. Jana Pawła II.

Bielany
Główny dojazd do cmentarza odbywać się będzie od strony Pl. Św. Macieja, ulicą Beskidzką do ul. Plebańskiej. Na tym odcinku wprowadza się ruch jednokierunkowy z możliwością jednostronnego parkowania. Wyjazd z parkingu przy cmentarzu, możliwy będzie ul. Plebańską, tylko w kierunku ul. Kęckiej (drogi wojewódzka nr 948). Na ul. Plebańskiej wprowadza się ruch jednokierunkowy od ul. Beskidzkiej do drogi wojewódzkiej oraz w drugim kierunku na odcinku od ul. Beskidzkiej do ul. Solnej z możliwością jednostronnego parkowania pojazdów.

Prosimy o ostrożną jazdę, zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz poleceń kierujących ruchem.

Ponadto, 1 listopada uruchomiona zostaje komunikacja zbiorowa osób na trasie pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi a cmentarzem komunalnym w Kętach. Zaleca się korzystanie z tych przewozów w celu uniknięcia utrudnień w komunikacji w rejonie cmentarza (informacja o rozkładzie jazdy dostępna jest poniżej).

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW KĘT 

Międzygminny  Zakład  Komunikacyjny Sp. z o.o. w Kętach  informuje, że zostanie uruchomiony przewóz okazjonalny z Osiedla Nad Sołą w Kętach na Cmentarz i z powrotem:

W dniu 1 listopada 2017r. (tj. środa)

Kierunek cmentarz:

Os. Nad Sołą – ul. Żwirki i Wigury – Os. Wyszyńskiego – ul. Kościuszki – cmentarz – Kęty ZPW

odjazdy:   9.00   10.00   11.00   12.00    13.00    14.00    15.00    16.00

 

Kierunek Os. Nad Sołą (powrót):

Przystanki: Kęty ZPW – ul. Mickiewicza  – ul. Kościuszki – Os. Wyszyńskiego – ul. Żwirki i Wigury – Os. Nad Sołą

odjazdy:   9.30   10.30    11.30   12.30    13.30    14.30    15.30    16.30

Kęty.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend