Informacje

KĘTY. W drodze na służbę zatrzymał poszukiwanego

W środę 13 marca 2019 w Kętach policjant referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Kętach w drodze na służbę zatrzymał mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu listem gończym.  41 – letni mieszkaniec Gminy Kęty od blisko od dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w obawie przed grożącą mu karą więzienia za niealimentację.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę w Kętach tuż po godzinie 12.00. Jadący na popołudniową służbę policjant pionu kryminalnego  na parkingu znajdującym się przy dworcu PKS zauważył wsiadającego do samochodu poszukiwanego  41 – letniego mężczyznę. O powyższym fakcie funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego komisariatu, po czym pojechał za poszukiwanym, który kierował się na drogę wojewódzką prowadzącą w kierunku powiatu wadowickiego.  Po chwili już na terenie Bulowic poszukiwany skręcił w jedną z bocznych uliczek, więc policjant wyprzedził go, po czym zwolnił i zablokował drogę swoim pojazdem. Następnie zachowując względy bezpieczeństwa dokonał zatrzymania poszukiwanego, którego przekazał kolegom z patrolu.

Zatrzymany 41 – latek jeszcze tego samego dnia został osadzony w jednym z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe  pół roku.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Takich policjantów powinno się nagradzać, a nie tych co całują du.kę przełożonego, ktora to jest najcudowniejsza ze wszystkich du.ek

Send this to a friend