Informacje

KĘTY. Rodzina prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy

Rodzina rowerzystki poszkodowanej w wypadku 30 marca zwraca się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami zdarzenia. 58-latka potrącona na ul. Sobieskiego w Kętach przez nieznanego sprawcę doznała poważnych obrażeń, a nie – jak informowano zaraz po zdarzeniu – lekkich stłuczeń. Wciąż przebywa w oświęcimskim szpitalu, a jej przypadek wymaga konsultacji z krakowskimi specjalistami w zakresie ortopedii.

O wstępnych ustaleniach dotyczących sprawy pisaliśmy w niedzielę w artykule Poszukiwany sprawca potrącenia […]. Kierowca, który uciekł z miejsca zdarzenia, prowadził granatowy samochód osobowy, najprawdopodobniej marki Audi A4 lub VW Passat.

Bliscy pokrzywdzonej rowerzystki proszą wszystkie osoby, które w ostatnim czasie zauważyły tego typu auto z zarysowaniami na boku karoserii, lub były świadkami wypadku, o kontakt z Policją. O uwagę proszeni są także wszyscy kierowcy, którzy posiadają wideorejestratory w swoich pojazdach i w sobotę w okolicach godz. 13:30 znajdowali się blisko miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend