Informacje

KĘTY. Policjanci zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi

W dniu 23 stycznia 2018 w jednej z miejscowości Gminy Kęty, policjanci ogniwa patrolowego- interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 45 – letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna był od czterech lat poszukiwany przez katowicki oraz krakowski sąd za przestępstwa kryminalne.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 13.00, kiedy policjanci patrolujący teren miejscowości Malec, na jednej z ulic, zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu poszukiwanego listem gończym.  W związku z powyższym  funkcjonariusze wylegitymowali go, a następnie za pośrednictwem policyjnej bazy osób poszukiwanych, potwierdzili, że 45 – latek jest poszukiwany dwoma listami gończymi przez sądy: w Katowicach i Krakowie. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższych kilka lat.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Jakość powietrza w wielu miejscowościach naszego kraju ponownie jest fatalna. Najgorzej sytuacja przedstawia się na południu Polski, niewiele lepiej jest w województwach centralnych. Pod względem zawartości pyłu zawieszonego PM2,5 najgorsza sytuacja jest w Oświęcimiu. Stężenie pyłu PM2,5 wynosi aż 668 ug/m3 (2672 proc. normy stężenia pyłów – red.).

Send this to a friend