Informacje

KĘTY. Nożownik już w rękach policji

W niedzielę 29 kwietnia 2018 w wyniku kilkugodzinnej intensywnej penetracji Kęt oraz różnych miejscowości powiatu oświęcimskiego policjanci  zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Gminy Kęty podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 34 – letniego mieszkańca Kęt.

Do zatrzymania doszło tuż przed godziną 12.00 w Kętach, gdzie funkcjonariusze oświęcimskiej komendy i kęckiego komisariatu Policji na ulicy Czajki zauważyli poszukiwanego 37 – latka za kierownicą jednego z samochodów.  Mężczyzna również dostrzegł policjantów, więc  znacznie przyspieszył. Jego pojazd został jednak szybko zatrzymany, po czym funkcjonariusze przystąpili do obezwładnienia poszukiwanego. 37 – latek trafił do policyjnego aresztu, w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednakże do badań została mu pobrana krew.

W dalszym ciągu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem oraz jaki był motyw działania sprawcy. Trwają przesłuchania świadków oraz analiza zabezpieczonych dowodów.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend