Informacje

KĘTY. Nożownik już w rękach policji

W niedzielę 29 kwietnia 2018 w wyniku kilkugodzinnej intensywnej penetracji Kęt oraz różnych miejscowości powiatu oświęcimskiego policjanci  zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Gminy Kęty podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 34 – letniego mieszkańca Kęt.

Do zatrzymania doszło tuż przed godziną 12.00 w Kętach, gdzie funkcjonariusze oświęcimskiej komendy i kęckiego komisariatu Policji na ulicy Czajki zauważyli poszukiwanego 37 – latka za kierownicą jednego z samochodów.  Mężczyzna również dostrzegł policjantów, więc  znacznie przyspieszył. Jego pojazd został jednak szybko zatrzymany, po czym funkcjonariusze przystąpili do obezwładnienia poszukiwanego. 37 – latek trafił do policyjnego aresztu, w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednakże do badań została mu pobrana krew.

W dalszym ciągu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem oraz jaki był motyw działania sprawcy. Trwają przesłuchania świadków oraz analiza zabezpieczonych dowodów.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend