Informacje

KĘTY. Kłótnia braci zakończyła się blizną i zarzutami

W dniu 20 sierpnia 2018 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 55 – letniego mieszkańca Kęt, podejrzanego o uszkodzenie ciała swojego brata bliźniaka. Będący pod mocnym wpływem alkoholu mężczyźni pokłócili się podczas przygotowywania kolacji.

W poniedziałek wieczorem tuż po godzinie 21.00 policjanci zostali powiadomieni o mężczyźnie z ranami ciętymi znajdującym się w jednym z mieszkań w Kętach. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie ustalili, że pomiędzy dwoma 55 – letnimi braćmi doszło do kłótni, w trakcie której jeden z mężczyzn przy użyciu noża kuchennego zranił brata nożem w ramię. Poszkodowany z kilkoma powierzchownymi ranami ciętymi został przewieziony do szpitala, natomiast sprawca uszkodzenia ciała został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu,  w organizmie mieli po 2 promile alkoholu.

W związku z faktem, iż obrażenia ramienia, których doznał pokrzywdzony nie stanowiły zagrożenia dla jego życia, policjanci postawili podejrzanemu zarzut lekkiego uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwo  grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend