Informacje

KĘTY. Janusz Raj zasiądzie w Radzie Miejskiej

Podczas przeprowadzonych wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Kętach, które odbyły się 23 kwietnia mieszkańcy Bielan wybrali nowego radnego. Został nim Janusz Raj – sołtys wsi, który zyskując 344 głosy poparcia pokonał Katarzynę Zofię Kapicę (102 głosy).

Sprawy mieszkańców Bielan są dla mnie najważniejsze i zrobię wszystko, by w dalszym ciągu załatwiać je z najlepszym skutkiem. Dzięki codziennej współpracy z Wami udało nam się zrealizować wiele inwestycji, na które czekaliśmy od lat. I tak chcę działać dalej, z tą różnicą, że zasiadając w Radzie Miejskiej będę miał znacznie większe możliwości – mówił Janusz Raj apelując do mieszkańców Bielan o poparcie swojej kandydatury.

Janusz Raj został radnym KWW Porozumienie Ponad Podziałami, z ramienia którego startował Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz Gminy Kęty.

Pan Janusz jest osobą niezwykle skuteczną i zdeterminowaną w działaniach na rzecz swojego sołectwa. Dla niego nie istnieje takie określenie jak „nie da się”. On zawsze szuka rozwiązania i wszystkie sprawy mieszkańców traktuje jakby dotyczyły jego osoby. Takich ludzi nam trzeba. Panu sołtysowi serdecznie gratuluję wygranej, a mieszkańcom Bielan składam podziękowania za poświęcony czas i udział w wyborach – mówi Krzysztof Jan Klęczar.
Źródło: Kety.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend