Informacje

JAWISZOWICE. Poważny wypadek rowerzysty

W dniu 10 sierpnia 2019 o godzinie 11.10 w Jawiszowicach na skrzyżowaniu ulicy Bielskiej z ulicą Jedlina doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca samochodu marki 33 – letni mieszkaniec powiatu limanowskiego kierując samochodem  marki Citroen Berlingo potrącił  rowerzystę,  który wyjechał z drogi podporządkowanej. W wyniku potrącenia rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i w  stanie nieprzytomnym został przetransportowany helikopterem medycznym do jednego z krakowskich szpitali.

Z uwagi na fakt iż rowerzysta nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów policjanci nadal ustalają jego personalia. Jest to mężczyzna w wieku około 50 lat jechał od strony Bielan lub Wilamowic na męskim rowerze marki Kross koloru matowo czarnego.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów uczestnika wypadku proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Brzeszczach pod nr 32 211 15 51 lub numer alarmowy 112.


AKTUALIZACJA 12.08.2019

Ustalono personalia rowerzysty , który został poważnie ranny we wczorajszym (10.08.2019) wypadku drogowym, do którego doszło w Jawiszowicach.To 44 – letni mieszkaniec Bielska Białej.

W związku z rozesłanym komunikatem przez KP Brzeszcze do innych jednostek Policji dot. ustalania personaliów uczestnika wypadku drogowego, wczoraj w nocy z oświęcimskimi policjantami skontaktował się dyżurny z Komisariatu Policji w Bielsku Białej informując, że do tamtejszej jednostki zgłosił się mieszkaniec Bielska Białej, który powiadomił, że do domu nie wrócił jego 44 – letni syn. Mężczyzna udał się do jednego z krakowskich szpitali, gdzie rozpoznał syna. 44 – latek, który doznał poważnych obrażeń ciała nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej.
KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend