Informacje

JAWISZOWICE. Dzielnicowy znalazł wychudzonego psa

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach zainteresowali się losem wychudzonego kundelka, którego znaleźli w jednym z zagajników na terenie Jawiszowic. Teraz szukają jego właściciela lub nowego domu.

W sobotnie przedpołudnie [23.02.2019] dzielnicowi  wykonując czynności służbowe na terenie Jawiszowic otrzymali  informację o wałęsającym się psie w rejonie ulicy Leckiej. Policjanci szybko odnaleźli czworonoga, którym okazał się spokojny i niezwykle wychudzony kundelek. Widząc stan pieska jeden z funkcjonariuszy w pobliskim sklepie zakupił karmę dla psów. Nakarmiony i napojony  psiak trafił pod troskliwą opiekę weterynarza.

W związku z faktem, iż policjantom nie udało się ustalić właściciela czworonoga, zamieścili oni na portalu ogłoszeniowym informację o okolicznościach odnalezienia pieska oraz możliwości jego odbioru przez właściciela, a w przypadku gdy ten się nie znajdzie przez osobę,  która może mu dać nowy dom.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Piesków- zabawek dla dzieci, pozbywają się najczęściej mieszkańcy blokowisk. Wzorem sąsiadów za miedzy należy wprowadzić OBOWIĄZEK uzyskiwania zgody wszystkich lokatorów budynku na posiadanie psa. Skończy się wycie psów, zanieczyszczanie i co najważniejsze problem porzuconych zwierzaków.

Send this to a friend