Informacje

Jak zarabiać na zakłady sportowe pl z zakładami teaser?

W zakładach sportowych teaser jest odmianą zakładu parlay, który pozwala graczowi na przesunięcie spread punktów lub powyżej/poniżej określonej liczby punktów na swoją korzyść.

Zanim dowiesz się, o co chodzi w zakładach teaser, zajrzyj do Sportaza, najlepszego bukmachera w branży hazardowej. Zarejestruj się na tej stronie z zakłady sportowe pl i przekonaj się sam: https://sportaza.com/pl/sport.

Zakłady teaser wymagają, aby wielokrotne zakłady były powiązane ze sobą jako część ogólnej teaser – a wszystkie zakłady w nie muszą wygrać, aby zakład teaser był wygrany.

Jak działają zakłady sportowe pl na teaser?

Najpopularniejszym zakładem teaser jest teaser 6-punktowy, który pozwala dodać lub odjąć sześć punktów od spread, lub sumy w dowolny sposób.

Niektórzy bukmacherzy oferują różne wielkości punktów za teaser, więc możesz również znaleźć teaser 6,5-punktowe i 7-punktowe.

Teaser muszą zawierać dwa lub więcej zakładów (chociaż niektórzy bukmacherzy wymagają trzech lub więcej), a im więcej dodanych zakładów, tym wyższa potencjalna wypłata, ale także większe ryzyko.

Podobnie jak w przypadku zakładów parlay, każdy zakład musi zostać wygrany, aby teaser został wypłacone. Nawet jeśli przegra tylko jeden z twoich zakładów, automatycznie przegrywa również cały zakład teaser.

Remisy zakładu teaser

Jeśli jeden z zakładów teaser remisuje lub pushuje ze spread, lub sumą, jest on usuwany ze teaser.

Teaser z trzema zespołami, który zakończy się jednym naciśnięciem, zostanie oceniony jako zajawka z dwoma zespołami, a jego wypłata spadnie z +165 do -110.

Teaser z dwoma drużynami z push zostanie oceniony jako ogólny push, a pierwotny zakład zostanie zwrócony.

Teaser bukmacherskie u bukmacherów online

Bukmacherzy online oferują różne sposoby gry w teaser, a większość korzysta z teasera poza planszą, który pobiera spread i sumy aktualnych kursów zamiast ustalonego zestawu kursów przeznaczonego do obstawiania teaser.

Większość bukmacherów oferuje opcję teaser, gdy dodajesz wiele zakładów do swojej karty zakładu, co pozwala wybrać kursy i liczbę punktów, które chcesz przenieść, a następnie zapewnić potencjalną wypłatę.v

Inni bukmacherzy online wymagają wybrania alternatywnych spread i rozliczenia tych zakładów.

Karty super teaser NFL

Karta super teaser NFL to odmiana zakładu teaser, która pozwala graczom na przesunięcie spread lub sumy o dużą liczbę punktów, najczęściej 7,5 punktu lub więcej.

Te zakłady często wymagają co najmniej trzech zakładów na teaser, a wypłaty są dostosowywane tak, aby odzwierciedlały liczbę punktów przydzielonych za ruch linii.

Teaser strategia zakłady sportowe pl

Chociaż niektórzy uważają, że teaser są wątpliwe, istnieją sprawdzone strategie, których można użyć, aby jak najlepiej wykorzystać ten zakład.

Ze względu na system punktacji futbolu amerykańskiego istnieją kluczowe liczby, jeśli chodzi o rozpiętość punktów, są to 3, 6, 7 i 10.

Wynika to z tego, że większość meczów NFL jest rozstrzygana na podstawie tych marginesów. Korzystanie z teaser, aby przejść i przejść przez te kluczowe liczby, zwiększa prawdopodobieństwo, że Twoje zakłady teaser pokryją spread.

Ponieważ mecze NFL rzadko kończą się remisem, zero jest traktowane jako martwa liczba i strata punktu podczas przesuwania spread za pomocą zakładu teaser.

Jednak udowodniono, że udaje się wziąć krótkiego faworyta i przenieść go do krótkiego słabszego, co wymaga przejścia przez zero.

Chociaż zwiastuny są dostępne w futbolu uniwersyteckim, niestabilność gry NCAA i większe spread punktowe mogą utrudnić wykorzystanie wartości teaser.

W NFL jest więcej parzystości i bardziej spójne wyniki, dzięki czemu łatwiej jest dostrzec wartość podczas korzystania z zakłady sportowe pl teaser.

art. partnerski

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend