Informacje

GROJEC. Poważny wypadek drogowy z udziałem pieszej

W dniu 19 marca 2018 o godzinie 16.20 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec Karpacza,  kierując samochodem marki Skoda, potrącił wchodzącą na przejście dla pieszych 50 – letnią mieszkankę Grojca. W wyniku potrącenia piesza doznała poważnych obrażeń ciała i  została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

W miejscu gdzie doszło do zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Aktualnie nie ma utrudnień

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Osoby poszkodowane w tym miejscu bądź ich rodziny prosze o pilny kontakt! 791465846

  2. Ograniczyć prędkość do 0!!! A tak poważnie to przy 50 km/h kierowcy z nudów zasypiają i stąd tyle wypadków.

  3. Nie nawiązuję do tego zdarzenia bo nie wiem jak było. Zanim wejdę na jezdnię to oceniam jak poruszają się pojazdy. Ludzie często nie rozglądają się wchodząc na jezdnię, a przecież nigdy nie ma gwarancji, że dojdzie się na drugą stronę. Są różni piesi i różni kierowcy. Najgorszy wg mnie przypadek to niedawno młoda mama przechodząca skosem, częściowo tyłem do kierunku z którego nadjeżdżałem, nie oglądając się – ale co najgorsze, to najpierw na jezdni znalazł się wózek z dzieckiem pchany przez tą bezmyślną osobę.

  4. Wprowadzić bezwzględny zakaz ruchu samochodów, ponieważ powrót do sytuacji, że pieszy dla swojego bezpieczeństwa sprawdza, czy coś nie nadjeżdża nie wchodzi w rachubę.

  5. W tym miejscu zginęły już dwie osoby a kilka doznała poważnych obrażeń. Ciekawe co się jeszcze musi wydażyć żeby zabezpieczyć to miejsce !

Send this to a friend