Informacje

GMINA. Złóż wniosek o Kartę Seniora Gminy Oświęcim

Od poniedziałku 3 czerwca br. można osobiście składać wnioski o wydanie Karty Seniora Gminy Oświęcim w Urzędzie Gminy Oświęcim (parter, pokój nr 15 – ewidencja ludności). Program „Karta Seniora Gminy Oświęcim” jest skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających na terenie Gminy Oświęcim. Wniosek o wydanie Karty Seniora można wypełnić na miejscu – w Urzędzie Gminy. Jest on również dostępny do pobrania TUTAJ. Do wypełnionego wniosku należy dołączyć zdjęcie. Składając wniosek należy okazać dowód osobisty (lub inny dokument ze zdjęciem). Posiadacze Karty Seniora Gminy Oświęcim mogą korzystać z ofert, ulg, zniżek i promocji, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy współpracujące przy programie.

Partner Programu – Karta Seniora Gminy Oświęcim Obecnie jest to Kryta Pływalnia MOSiR Oświęcim
(Oświęcim, ul. Chemików 2, tel. 33 842-32-19).

UG Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

6 komentarzy

  1. podobnie bezsensowny jest Dom Emeryta w Polance czy w Porębie , z prywatnej posesji z ogrodem i werandą do innego domu z ogrodem i werandą żeby sobie tam „pogadać” z sąsiadami bo to coś innego niż na działce koło własnego domu , to jest kuriozum

  2. Brawo dla Wójta Smolarka. Albert Bartosz nie mógł tego zrealizować chyba z dwóch powodów. Po pierwsze jak się słyszy niewielu okolicznych włodarzy chciało z Bartoszem współpracować. Zwłaszcza Prezydent miasta, tu było to konieczne. Po drugie wnioskował o to radny Jezierski, więc pewnie na złość nie chciał karty stworzyć.

  3. A i dobrze, że plac zabaw i boisko w Babicach powstajwe, bo te wnuki to mnie już zamęczo.

  4. Łoj pamięć już nie ta co kiedyś…
    Panie Smolarek, a nie Bartosz.

  5. No i dało się? Panie Bartosz, brawo dla Pana!
    Jeszcze jakby się udało utworzyć strefę gospodarczą w naszej Gminie to by Pan był na 100% ponownie wybranym wójtem

Send this to a friend