Informacje

GMINA. Wójt Bartosz skłócony ze swoim zastępcą?

Mirosław Smolarek

Wójt Albert Bartosz stracił zaufanie do swojego zastępcy Mirosława Smolarka, po tym jak ten najprawdopodobniej odmówił podpisania umowy lojalnościowej, która miałaby zakazywać kandydowania Smolarkowi w najbliższych wyborach samorządowych na stanowisko wójta Gminy Oświęcim. Wszyscy radni gminy Oświęcim w piśmie do wójta Bartosza protestują przeciwko takim praktykom.

W ostatnich tygodniach, gminą Oświęcim wstrząsnęła informacja, że wicewójt Mirosław Smolarek nie reprezentuje już gminy Oświęcim, a jego służbowe wyjścia z urzędu gminy w godzinach pracy mogą odbyć się tylko za zgodą wójta Alberta Bartosza.

Skąd taka zmiana?
Według informacji do jakich udało się dotrzeć naszej redakcji, wójt Albert Bartosz najprawdopodobniej zażądał od swojego zastępcy Mirosława Smolarka podpisania „lojalki” o niekandydowaniu na wójta gminy Oświęcim podczas wyborów samorządowych w 2018 roku. Nie jest tajemnicą poliszynela, że Mirosław Smolarek był jednym z ojców wyborczego sukcesu komitetu „Nowa Nadzieja”, z którego Albert Bartosz w roku 2014 startował na funkcję wójta gminy Oświęcim.

 

Żądanie od osób składania pisemnych deklaracji dotyczących ich startu w wyborach samorządowych w roku 2018, a zwłaszcza zobowiązujących do niekandydowania na stanowisko wójta gminy Oświęcim, ogranicza ich podstawowe prawa obywatelskie. Jest w naszej opinii nieetyczne. – napisali radni gminy Oświęcim w apelu do wójta Bartosza.

 

Pomimo, że wicewójt Mirosław Smolarek pozostał na swoim stanowisku, praktycznie nie pełni już funkcji zastępcy. Aktualnie wójt Albert Bartosz przebywa na 15 dniowej delegacji w Brazylii, a reprezentowanie siebie powierzył sekretarzowi gminy Robertowi Dziubie.

 

Konieczność uzyskiwania każdorazowo przez Pana zastępce zgody na opuszczenie urzędu, paraliżuje oraz dezorganizuje pracę i wręcz uniemożliwia mu należyte wykonywanie obowiązków służbowych, polegających między innymi na reprezentowaniu gminy w zastępstwie Pana Wójta. – apelują w swoim liście wszyscy radni gminy Oświęcim.

 

Szanowny Panie Wójcie w trosce o dobro całej gminy i świadomości o bezpośrednim przełożeniu zaistniałego konfliktu pomiędzy Panem a Zastępcą na życie mieszkańców zwracamy się o zaniechanie stosowanych ostatnio przez Pana praktyk. – apelują radni. Apelujemy zatem o szukanie kompromisów, a nie konfliktów, na których stracić może nie tylko Pan, ale dobro gminy i ocena pracy urzędu, a nie bliżej nieokreśleni przeciwnicy, których sobie Pan na siłę szuka. – dodają na koniec swojego apelu wszyscy radni gminy Oświęcim.
Red.

Zobacz także: Jak rozmawiać z wójtem Albertem Bartoszem


Poprzedni artykułNastępny artykuł

94 komentarze

 1. Publikując krytyczne komentaże ,przyzwoicie napisane ,nie ma się czego obawiać,wystarczy tylko zachować tę odrobinę klasy której jak widać,brakuje komu innemu…

 2. Po mieście chodzi plota, że policja zainteresowała się zorganizowaną grupą hejterów. Nie wiem jak wy oceniacie, ale np. pod tematami o Bartoszach ostatnio jest merytorycznie…

 3. Pani Monika Bartosz nie będzie zastępcą dyrektora w grojeckiej podstawówce, gdyż to stanowisko pełni od niedawna żona Pana Smolarka. Z resztą w tej szkole pracuje więcej osób z rodziny w/w. Z tego co słyszałam /może to tylko plotka/Pani Bartosz ma być pierwszą polonistka w gimnazjum w Rajsku a obecna polonistka pełnic role nauczyciela wspomagajacego. Zostawiam to wszystko bez komentarza…bo co tu komentować

 4. Pani Monika Bartosz przekiblowała w Rajsku w szkole na półetatu, a wiadomo że kwalifikacje to ona ma (nawet nie wiem jaki ma stopień – pewno kontraktowy, no może już mianowany – po znajomości) to teraz będzie uczyła w Grojcu i jak znam życie będzie zastępcą dyrektora.

 5. Sprostujmy może o mocodawcach. To pan Sowa, kolega szkolny pana Bartosza jest sprawcą cudów. Dodajmy medialnego brata, księdza Sowę i mamy obraz skąd ten TVN. Pytanie, jak teraz to wygląda. Marek w Nowoczesnej, Smolarek w Nowoczesnej a Bartosz ch… wie gdzie teraz. Z PO to go pewno wywalą za moment. Podobno Starzec i Starzyński chcieli go w PiS, ale to było przed tym jak Dyzma okazał twarz.

 6. Doprawdy tyle hipokryzji i jadu cieżko znależć gdziekolwiek indziej.Zacznijmy od tego że autorem sukcesu wyborczego p.wójta na pewno nie był komitet „Nowa Nadzieja”,mocodawcy byli dużo wyzej ,angażujac wszystkie dostępne środki z TVN-em włącznie.Nic dziwnego że pozostali członkowie komitetu uznali że na tym „koniu”zajadą dużo dalej,
  Niestety p.wójt pozostawiony „na rubieży”samemu sobie,pozbawiony pewnych społecznych umiejetnosci,czy moze uzdolnień,słabo daje radę jako samorządowiec który musi jako tako egzystować w zespole,czego wciąż daje kolejne dowody.
  Moim zdaniem,jaka gmina-taki wójt,wybrany większością i demokratycznie,państwo w tej chwili miejcie pretensje sami do siebie.
  Nie od dziś wiadomo że p.Bartosz zainteresowany był i jest, stołkiem prezydenta miasta a funkcja wójta to tylko taki epizod.Myślę że jeśli ,przy kolejnych wyborach,obieca oswiecimianom „gwiazdke z nieba”,to wiekszość to kupi z usmiechem na twarzy.Przy czym jakiekolwiek pretensje ,mieszczanie,będą mogli mieć tylko do siebie.Cóż,demokracja…

 7. Postać p.Bartosza i małżonki to gotowi bohaterowie scenariusza filmu o patologii wladzy w środowisku lokalnym, aspirujacy do atakowania każdego, kto inaczej myśli i wypowiadania się na każdy temat w glorii autorytetów. Gdzie indziej to nie do pomyślenia żeby żona została nauczycielka w gminie, w której organem prowadzącym jest urząd na czele którego stoi jej mąż. Kto zostanie w szkole, kiedy będzie musiało dojść do redukcji etatów w związku z likwidacja gimnazjów? Ilu młodych ludzi nie ma najmniejszych szans na zaistnienie w zawodzie?

 8. Zróbmy referendum 😀 bez patronatu Gminy Oświęcim. Może prostolinijnie do p.premier?

 9. Albert uznawany jest w swoim środowisku jako lider i jak rada stoi za Wójtem murem…

  O czym najlepiej świadczy 15 podpisów przeciwko stosowanym przez wójta metodom .

  15:0!

  Podpisali się WSZYSCY radni! Również 100% tych którzy startowali z tego samego komitetu, co wójt.

 10. Co jest dziwnego że się ludzie schodzą a potem się rozchodzą. Jak świat światem najpierw jest im po drodze a potem są ambicje. Normalka. Smolarek uznał że może sam a Bartosz uznał że Smolarek powinien być lojalny. I jeden i drugi ma racje, czyli każdy robi to co mu pasuje. I o co ta cała akcja? Jeśli Bartosz był w swoim stowarzyszeniu uznawany jako lider no to trudno żeby godził się na to że Smolarek go wykoleguje. Ktoś tego nie rozumie?

 11. Dla przejrzystości trzeba sprawę dokładnie wyjaśnić i powinno na tym zależeć szczególnie wójtowi, aby nie było niepotrzebnych, wynikających z braku wiedzy, domysłów.

 12. Jutro ok. 11 na kaszance info o „przetargach” na działki przy Polnej.

 13. Przyznam się, że z mieszanymi uczuciami przyjąłem tego newsa. Jeszcze niedawno napisałem, iż Nowa Nadzieja jest u władzy, a właściwie w opozycji. Faktem jest, że do tej pory radni i wójt spijali sobie miód z ust (jednomyślnie). Myślę, że ta demonstracja ze strony radnych jest próbą ratowania twarzy, a sieroty po NN już snują wizję zmiany szyldu pod świetlanym przywództwem Pana Smolarka. No cóż, wybory za kilkanaście miesięcy i rozpoczyna się wyścig o diety, wpływy oraz interesy. W pełni zgadzam się z komentarzem i oceną sytuacji autorstwa „Beko” – szacunek. Należałem do merytorycznych krytyków Pani Grzywy, ale za jej największy błąd uważam wsłuchiwanie się w kadzenie Pana Mydlarza i Pana Smolarka. Warto przypomnieć „akcję podwyżkową” w wykonaniu obu panów lub zwalanie podwyżki podatków na nielojalność urzędnika. No cóż, Pani wójt zapłaciła frycowe za brak doświadczenia, a obaj panowie wylansowali się w mediach kosztem młodej kobiety, a na koniec- sami Państwo wiecie. Kandydatura Pana Smolarka jest gwarancją utrzymania status quo obecnych układów i braku rozliczeń z NN, i coraz bardziej dochodzę do przekonania, że jest tu wiele na rzeczy aby społeczeństwo nie poznało całej prawdy o rządach NN. Mam nadzieję, że przyszły wójt zleci niezależny audyt w urzędzie, a sam deklaruję społecznie pomoc w wertowaniu papierów. Ze względu na „przejrzystość” Pana wójta uważam za konieczność zbadanie niektórych wydatków Gminy pod kątem celowości, gospodarności oraz rzetelności (przekonała mnie do tego drastyczna podwyżka opłat cmentarnych). Moja hipoteza jest taka, że konflikt między Panami wynika z faktu, że Pan Bartosz jest już spalony jako kandydat na prezydenta Oświęcimia, a chyba nie tak miało być.
  Oczywiście różne były motywacje autorów tego pisma oraz nielicznych podpisanych z tego grona. Ze względu na fakt, iż w piśmie autorzy wspomnieli coś o „etyce” i „dobru gminy” stawiam Państwu radnym NN poniższe pytania. Zapytuję Państwa radnych, czy za etyczne uważają Państwo wykorzystywanie stanowiska przez Pana wójta oraz Pana zastępcę do rozwijania karier zawodowych członków rodzin w jednostkach Gminy? Czy dobru gminy służy zamiatanie pod dywan przez Przewodniczącego Rady Gminy nieprawidłowości w działaniu administracji sołectwa Grojec (oczywiście przy pełnej akceptacji Pana Smolarka i Pana Mydlarza w ubiegłej kadencji, a ze strony Pana Śreniawskiego demonstracja lekceważenia i wyjątkowej arogancji obecnie)?
  W niniejszych komentarzach pojawiły się zarzuty dotyczące nieprawidłowości dotyczące sprzedaży działek na Zaborzu. Nie muszę dodawać, że jest to poważny zarzut obciążający zarówno wójta jak i radnych. Pragnę zaznaczyć, że w normalnej Gminie każdy poważny Przewodniczący Rady wydałby w tej sprawie oświadczenie i okazał dokumenty, z szacunkiem do wyborców. Oczekuję takiej właśnie postawy od Pana Śreniawskiego, a nie chowania głowy w piasek, no chyba że jest coś na rzeczy i do ukrycia przed opinią publiczną. Pozdrawiam serdecznie wszystkich niezależnie i trzeźwo myślących.

 14. I nie wybiorą ani Bartosza ani Smolarka no i na to się przydało kozaczenie pana Smolarka, ale kurde zaszalał – polityczny majstersztyk.

 15. Rozglądnijcie się wokoło w tych urzędach na tych stołkach kto tam siedzi? Lepsi od Bartosza? To dlaczego Bartosz jest taki popularny? Bo tam gdzie mógłby z korzystać z prawa do milczenia on się pcha przed szkło. Filmik jednak raczej wyjaśnia dlaczego Bartosz budzi takie emocje. Ten jego „wykład” do ludzi i pouczanki to szczyt chamstwa i nietaktu nawet na poziomie tego pierdziszewa. Wójt tu pokazał swoje najprawdzwisze oblicze. To jest twarz pozera, blagiera, zadufanego i bezkrytycznego i bezgranicznie pewnego siebie – co się więc dziwić, że okazał się w urzędzie gminy i w radzie gminy najmądrzejszy, najważniejszy, nieomylny i bez umiejętności do służenia różnym społecznym interesom. A to „sekowanie” Smolarka……? Ja to widzę tak. Sam sobie Smolarek winien że wlazł do tej samej sadzawki. Wg mnie wiązanie sie z wójtem Bartoszem to już na wstępie był brzydki deal-interes. Smolarek chciał być cwańszy od Alberta Bartosza no to ma. A w gminie dużo się mówi, że pan Smolarek aż taki nieskazitelny nie jest, więc trafił swój na swojego. Nie ma co chyba żałować Smolarka, który będąc wice swojego pilnował. Do tego towarzystwa jeszcze ten Mydlarz…? Ten to mąci wodę, a co z tego ma całą gmina? Kompletnie nic. Całe to towarzystwo jest super słabe.

 16. Jeśli to prawda Panie sprzątające powinny tę sprawę skonsultować z jakimś specjalistom od prawa pracy, a sprawa potwierdza pogłoski, że Dyzma to prostak.

 17. Jedyne honorowe wyjście do dymisja. Po kampanii nie będzie czego zbierać.

 18. Sołectwo Brzezinka dziękuje za termomodernizację szkoły. Podziękowania tez przekażemy na kartach do głosowania.

 19. Zaborze dziękuję wójtowi za rower. Oficjalne podziękowania przekażemy na kartach do głosowania…

 20. Lepiej zaproponować powrót na stanowisko byłej wice-wójt. Będzie spokój i porządek.

 21. To będzie lepszy strzał w stopę niż dwutygodniowa delegacja w Brazylii.

 22. Pierwszą rzeczą jaką zrobi Wójt po powrocie z Brazylii będzie usunięcie Smolarka z funkcji zastępcy i ustanowienie Dziuby na wice. Oczywiście są to moje tylko przypuszczenia ale patrząc na jego politykę.

 23. Albert Bartosz to kopalnia tematów, jest lepszy od Janusza Marszałka. Jestem przekonany ze ta barwna postać i jego polityczne decyzje dostarcza nam jeszcze dużo zabawy…

 24. Rzecz ciekawa – z 5 najpopularniejszych newsów w tym serwisie 2 dotyczą Alberta Bartosza i jego kolejnych „sukcesów”. Interesujące, prawda?

 25. Wyczytałem na stronie gminy, że ta fundacja, która podobno ufundowała bilet wòjta i ma zamiar coś tworzyć w ziemniaczarkach bilet to „Glory Instead of Ashes”.

  Z informacji podanych w grupie mieszkańcy przez radnego Jezierskiego wynika, że zarejestrowana jest pod adresem, gdzie mieści się kościół zielonoświątkowcòw. Prezes tej fundacji to pastor tego kościoła.

  Będzie z tego skandal.

 26. Jak Bartosz wygrał wybory byłem przekonany że w następnych wyborach wystarkują razem ze Smolarkiem na wójta i troche porządzą. Idealny układ jedem wygrywa drugi jest zastępcą ale okazuje się że zachłanność wygrała z rozsądkiem! Ale to jest efekt chorobliwej pewności siebie podsycanej przez „kółko wzajemnej adoracji”

 27. Witam a coz tak wojt szaleje boi sie o prace na przyszla kadencje lopaty sie boi i normalnie pracowac… odwolac goscia i tyle w temacie…..

 28. Do mieszkańca:

  Lepie późno ( za co mieszkanóc przepraszam) niż wcale

 29. Ciekaw jak teraz wójt nazwie swój komitet wyborczy….? Bo „nowa nadzieja” będzie się nadawać do kabaretonu w TVP. Skłócony z radą jest czyli to wręcz przypomina czasy kiedy w mieście Oświęcim rządził Janusz Marszałek bo też był w ciągłym sporze w radą miasta. No i jakby z tymi ziemniaczarkami gdbyby to była prawda to też zalatuje wizjonerstwem z gatunku JM

 30. Niestety ludzie tacy jak AB dość często wchodzą w miejsca publiczne i ją przejmują dla swoich interesów. Polskama dużo takich panów co mają tupet i trochę bezkrytycznej odwagi. Muszę jednak przyznać, że między różne pawie AB swoim nachalnym efekciarstwem przebija polską czołówkę. Na to co prezentuje publicznie od lat ten pan mam jedno określenie, tania, tandetna tromtadracja. Pamiętamy odlotowe wypowiedzi na beligjskiej tv, ale pamiętamy kosmiczne wypowiedzi w TVP Kraków o „ludycznym antysemityzmie” i o „handicapie” Oświęcimia mającego Muzeum KL Auschwitz. Ale jeszcze niedawno jego środowisko dość chętnie udzielało mu poparcia. „Oświęcimianin nowe przysłowie sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie… głupi”.

 31. Szkoda, że radni dopiero teraz się opamiętali. Chciałbym, aby więcej osób odważyło się opowiedzieć publicznie jakim człowiek jest Albert Bartosz i jakimi metodami lubi się posługiwać.

 32. Dobrze ze radni jednogłośnie się sprzeciwili. To oznacza że się nie boją i tak ma być. Konflikty są zawsze ale trzeba ją umiejętnie rozwiązywać.

 33. Od samego początku mi się nie podobał nasz obecny wojt, źle mu z oczu patrzeć! Pan Smolarek na wójta! Bardzo sympatyczny człowiek i taki „ludzki”. Niech Pan kandyduje ja popre!

 34. Opryskają pewno na Live Festival tak że na całej Legionów nie będzie czym oddychać. Mieszkańcy są od płacenia za opryski.

 35. przyłączenie gminy do miasta rozwiązuje wszystkie problemy…

 36. Jeśli koledzy ze szkoły pomogli Pani Monice w sprzątaniu domu po remoncie to co w tym ziwnego? O co hejt?

 37. Kto napisał o esperalu? Jeśli to nie prawda spotka go kara za pomówienia

 38. Ktoś zna szczegóły sprawy sprzedaży działki deweloperowi?

 39. Sprawa sprzedaży działki i kupna domu od tej samej osoby bardzo ciekawa. Chętnie usłyszę wyjaśnienia Wójta.

 40. Politycy się kłócą a nas kąsają komary w ferworze walki o stołki zapomnieli o opryskach – a komarów jest tyle ze kąsają w pełnym słońcu –

 41. tak, niestety wybór między Bartoszem a był wójciną był jak wybór między dżumą i cholerą i tak źle i tak niedobrze…

 42. Przecież Albert startował z listy PO Wiec nie przypisuj teraz Go do PISu

 43. Podobno wójt ma obiecaną funkcję wicestarosty w powiecie, jeśli tylko zrobi swoją listę do powiatu. Koalicja samorządowa PiS – Nowa Nadzieja. ma być to zabezpieczenie na wypadek przegranej Bartosza w gminie, a zarazem wzmocnienie słabnącej pozycji powiatowego PiS, który aktualnie rządzi tylko dzięki 1 mandatowej przewadze w radzie powiatu. Po wyborach zobaczymy czy to prawda?

 44. A gdzie to było. Sprawdzimy księgi wieczyste, co, jak, kto, komu….

 45. Ja głosuję tylko na Piotra. Inny kandydat zostanie skreślony podwójną linią, no chyba że sam wystartuję.

 46. Ja czekam na wyjaśnienia sprawy z działką sprzedaną rzekomo deweloperowi od którego kupił dom. Jestem pewna, że sprawa czysta, ale dla przejrzystości, warto by komisja rewizyjna sprawę zbadała.

 47. Podobno inicjatorem apelu do wójta był nie kto inny jak Jacek Mydlarz? Jeśli to prawda, to w niedzielę dam na mszę za gminę Oświęcim!

 48. Wójt ma dwa tygodnie urlo… delegacji. Wróci odmieniony i skorzysta z wyciąganej przez radnych ręki, czy będzie oskarżał i się mścił? To jest pytanie!

 49. Jest takie stare góralskie powiedzenie o nadziei – macie teraz nową nadzieje 🙂
  A radni z nowej nadziei znów uciekają z tonącego okrętu. Zwykłe farbowane lisy
  Kto mediami wojuje ten od ……..

 50. Stop hejtowi! To delegacja, a nie dwutygodniowe wakacje. Interesy i poważne wizyty w 24 czy 48 godzin, to może sobie Trump, czu inna Merkel załatwiać. Wytrawni politycy potrzebują 14 dbi.

 51. W G. Krakowskiej można przeczytać o kulisach wyprawy wójta do Brazylii. Rzekomo brazylijscy zielonoświątkowcy mają dać pieniądze na odbudowę ruin magazynu ziemniaków i stworzenie tam muzeum obozu. Czysta paranoja! Poza tym chciałbym zauważyć, że w Oświęcimiu i okolicy nastał szał tworzenia muzeów. Oczywiście za publiczne pieniądze. Chwierut chce muzeum nie wiadomo czego w nowym ratuszu na rynku oraz drugiego muzeum resztek fundamentów starego ratusza pod szybą. Mamy już muzeum żydowskie, katolickie centrum modlitwy, centrum romskie (na Berka Joselewicza), niemiecki dom spotkań. Ma być jeszcze muzeum w zrujnowanym starym budynku monopolu przy wylocie Legionów na Rajsko i muzeum w rozpadającym się drewnianym baraku obok PWSZ. Muzeum Bartosza byłoby więc muzeum – centrum dziewiątym. Na szczęście logika podpowiada, że ten księżycowy projekt nigdy się nie zmaterializuje. Pozostanie tylko moc wrażeń z wycieczki do Ameryki Południowej. Dobre i to. Przyjemnie jest być samorządowcem w Oświęcimiu i tak sobie pod hasłem „Auschwitz” zwiedzać świat. Na pewno zazdroszczą nam tego inni burmistrzowie – wójtowie, np. z Nowego Tomyśla i Suchej Beskidzkiej.

 52. oby tylko myć samochód a dom po wybudowaniu to kto? poloniści

  p.s. ludzie się nie zmieniają i to jest najlepszy przykład

 53. Ciekawe co tak ważnego załatwia się podczas 15 dniowej delegacji w Brazylii? Radni nic nie wiedzą?

 54. Radni musieli klepnąć sprzedaż 2 działek po ca 20-30 PLN, gdzie na tej samej ulicy na otodom były działki po 85pln.

 55. Czytając ten artykuł i komentarze jestem więcej niż pewny, że każdy ma podobne odczucia co do tego człowieka. Lepiej unikać tego wójta…

 56. Ciekawe czy po takiej akcji jesli zwolni Smolarka znajdzie zastepce… Ktos kto po takiej akcji przejmie stanowisko to szaleniec. Tylko Czubek jakiś chyba sie tego podejmie.

 57. 5 osób jest potrzebnych żeby zgłosic do Komisarza Wyborczego wniosek o referendum 🙂 Do dzieła !!

 58. 15 wariatów i jeden mądry. Wójt. Cały na biało.

 59. 7. Jak radni tacy odważni to może się zainteresuja czy jest cos w plotce ze wojt kupil tanio dom od dewelopera któremu tanio sprzedal gminna dzialke?

 60. Mam osobiście największe powody, by gościa mieć dość, ale tyle jadu i nienawiści od ludzi… nie zazdroszczę. Właściwie jak zmieni pracę, to będzie o wiele zdrowszy. Motłoch – to motłoch, zawsze coś będzie mu nie pasować, a media cóż.. lubią aferki, więc kręcą. No ale, że zawsze Dyzmą był, to też nie ukrywam i od dawna tak uważałam, choć mimo wszystko życzyłam powodzenia, bo kto właściwie Dyzmą nie jest..? Nikt od razu wójtem, czy prezydentem się nie rodzi.

 61. Najbliżsi współpracownicy czyli Jezierski i Smolarek w sporze z kolegą. Z jednym… to się nawet zdarza, ale z dwoma najbliższymi współpracownikami się pokłócić to już dziwne co najmniej..

 62. Jak pan wójt będzie teraz współpracował z radnymi co są przedstawicielami ludzi w gminie? Czy ma w nosie ludzi wybranych przez mieszkańców gminy? Ciekawe, ciekawe…

 63. Wy się denerwujecie a ten siedzi na delegacji w Brazylii skąd przywiezie kamienie i będzie kontynuował dzieło Janusza Marszałka 😀

 64. Co potrafi chyba już pokazał a co nie potrafi też pokazał. Czy to jest coś więcej albo lepiej od byłej wójciny? Śmiem wątpić. Buzia pełna frazesów a do tego te publiczne pouczenia ludu. Ma facet faze!

 65. I nawet kiedy będę sam, nie zmienie się. …

  Poważnie mówiąc trzeba mocno przyjrzeć sie jego dzilalnosci w sprawie ziemniaczarek. To może być jego pomysł no życie po tym jak wyleci z urzędu. nie musi ale może

 66. Ten materiał wideo i jego gadka…. bezcenne. Tak motłochowi, plebsowi, ciemnemu ludowi udzielił lekcji Albert Bartosz wójt. Przy nim king bruce lee karate mistrz… blednie. A swoją drogą roztropności i umiaru ten Albert Bartosz ma śladowe ilości.

 67. Można być daleko od tego lokalnego bagna politycznego, ale o wyczynach tego pana słychać było od dawna. Ludzie będą musieli się jeszcze pomęczyć 17 miesięcy z tym panem.

 68. Szkoda, że radni nie stanęli w obronie pracowników urzędu! Podobno panie sprzątające mają w obowiązkach mycie wójta prywatnego samochodu!

 69. To kto teraz będzie pracował w gminie, jak do tej pory wszystko poza show (specjalność Dyzmy) robił Mirek Smolarek?

 70. Podobno radni nie chcieli konfliktu. Przed złożeniem pisma byli u Wójta. Zamiast zgody usłyszeli wrzaski i awanturę, więc złożyli pismo na dzienniku podawczym skąd trafiło do mediów, po prośbie o przesłanie listu na podstawie dostępu do informacji publicznej.

 71. W imieniu autorów pisma przepraszam za błąd. Pismo było układane przez sztab ludzi i w ostatniej chwili, ktoś zauważył, że powinno się dopisać „większości”, gdyż ktoś coś słyszał, że gdzieś na zebranie wiejski się pofatygował i „zebraniach” nie zostało zmienione na „zebrań”.

 72. Patrząc na ilość podpisów powinno się zmienić tytuł. Albert w konflikcie we wszystkimi. Podpisany nawet najwierniejszy Jacek Mydlarz, Paweł Jezierski pełnomocnik komitetu na którego plecach dojechał na stanowisko, Lubomir Noworyta, którego zabrał do Brazylii… 15:0

Send this to a friend