Informacje

DWORY. „Czyste powietrze” z Ministerstwem Środowiska

18 października o godz. 18 w siedzibie Rady Osiedla Dwory – Kruki, ul. Zwycięstwa 45 odbędzie się spotkanie dotyczące programu “Czyste
powietrze”. Organizatorem jest Ministerstwo Środowiska. Zapraszamy mieszkańców zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania do nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

UM Oświęcim

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Pan starosta to porażka. Potrafił tylko pluć jadem na p. Chwieruta. Odpowiedzi nie na temat, groteskowe teksty. I to miałby być nasz prezydent? Never!!!

  2. Wielu zagłosuje ze zwykłej głupoty, i powtórzy się sytuacja jak z Bartoszem w gminie ,kiedy oczarowani niewiadomo czym,chyba tą”nową nadzieją” mieszkańcy szybko przekonali się kim jest ów pan.
    Tutaj jest podobnie a przecież ten wielki baner ostrzega i mówi wyrażnie kazdemu kto umie czytać;:uwaga na tego pana,bo wcale tak nie wyglada…

  3. Na debacie Starzec wyszedł tragicznie, połowa sali się z niego śmiała. Według mnie na ostatnim miejscu wylądował, ale niestety wielu na niego zagłosuje, więc trzeba iść na wybory i spowodować, żeby przegrał jeszcze w pierwszej turze.

  4. A czy na tym zdjęciu też jest Starzec? Może być, taki podrasowany na fotoszopie.

  5. Pan Starzec to mąż stanu. Proszę się ze Pana Starca nie śmiać. Jak tylko wygramy wybory, to wybudujemy mu pomnik na rynku, twardzy niż ze spiżu i większy niż z żelaza, czy ki ch… jak to leciało…

  6. A gdzie artykuł pt. Wielki Sukces Zbigniewa Starca podczas debaty prezydenckiej? Wczorajsza debata pokazała jaki poziom ten pan prezentuje. Aż sala śmiechem wybuchła.

Send this to a friend