Informacje

Dlaczego wszyscy uwielbiają automaty owocowe?

Gry owocowe online na pieniądze istnieją od samego początku historii maszyn do gry i szczerze mówiąc, nadal są tak popularne, jak kiedyś. Wygląda na to, że gry owocówki naprawdę przetrwały próbę czasu. Dlaczego więc gra na automatach z owocami jest tak fajna i jakie są powody ich nieustannego podziwu? Postaramy się udzielić odpowiedzi w dzisiejszym krótkim artykule.

 

Historia automatów owocowych

Dokładnie nie wiadomo, kto stworzył pierwszy automat do gry, ale większość ludzi uważa, że ​​był to Amerykanin Charles Fey, który w 1887 roku zbudował swoją słynną maszynę do gry o nazwie „Dzwon Wolności”. Była to prosta gra z jedną linią wypłat, 3 bębnami i tylko 5 symbolami, w tym diament, łopata, podkowa, dzwonek i serduszko. Pierwsza maszyna z symbolami owoców została wprowadzona na rynek w USA na początku XX wieku. Wierzcie lub nie, ale w tamtych czasach uprawianie hazardu na prawdziwe pieniądze było niezgodne z prawem, dlatego też pierwsze wygrane były podawane w postaci gumy do żucia o różnych smakach.

 

Pozytywne kolory

Powinniśmy być naprawdę wdzięczni twórcom wczesnych automatów do gry z symbolami owoców, ponieważ naprawdę utorowały one drogę dla jednorękich bandytów w świecie hazardu. Istnieje naukowy i psychologiczny powód, dla którego automaty owocowe pozostają tak popularne. Naukowcy twierdzą, że niektóre kolory mają wpływ na zachowanie i stan psychiczny człowieka.

Czy kiedykolwiek zdecydowałeś się założyć ubranie określonego koloru w zależności od nastroju? Czasami ubieramy się na czarno, jeśli czujemy się wyjątkowo przygnębieni, na przykład podczas pogrzebu, większość ludzi nosi czerń. Na weselu, ludzie mają tendencję do noszenia jasnych kolorów, ponieważ jest to wesoła i radosna okazja.

Cóż, to samo można powiedzieć o automatach z symbolami owoców, ponieważ owoce używane w automatach online są prezentowane w podobny sposób, jak w prawdziwym życiu. Na przykład kolor cytryny jest żółty, pomarańcze są pomarańczowe, a truskawki czerwone. Te trzy radosne i wesołe kolory wysyłają optymistyczne i pozytywne sygnały do ​​naszego mózgu, gdy je widzimy.

 

Odczucie smaku

Nie tylko oddziałuje na nas kolor, ale kusi również myśl o tym pysznym owocu, który widzimy na obrazku. My, ludzie, kochamy jedzenie i smak. Jedzenie to także znacznie więcej niż podstawowa potrzeba podtrzymywania energii – jest to bowiem przyjemne doznanie dla kubków smakowych, ale także powód, dla którego cała rodzina spotyka się i spędza ze sobą czas. Tak więc widok ładnie wyglądającego jedzenia, które pokazuje na swoich bębnach każdy jednoręki bandyta za darmo owoce, również sygnalizuje mózgowi, aby pomyślał o słodkiej, soczystej, pysznej misce owoców.

Cofnijmy się do roku 1963, kiedy to Balley stworzył pierwszy automat owocowy „Money Honey”. Ten automat prezentował wybór smacznych owoców, w tym wiśnie, melony, pomarańcze i cytryny. Niewiele się zmieniło, ponieważ nadal są prawie takie same. Darmowe gry hazardowe owocówki wyglądają tak samo atrakcyjnie, jak dawniej, kiedy zostały pierwotnie opracowane.

 

Coś owocowego dla każdego

Wyraźnie widać, dlaczego kasyna online zawsze umieszczają darmowe sloty owocowe w swoim portfolio gier. Jest to coś, w co gracze uwielbiają grać, więc kasyna online, takie jak Goxbet, chętnie zaspokajają ich owocowy apetyt. Chociaż każdego dnia pojawiają się dziesiątki nowych gier, klasyczne maszyny owoce nigdy się nie znudzą. Dają one przypływ zachwytu ze wspomnień z dzieciństwa, kiedy siedzieliśmy na ganku dziadków, jedząc truskawki ze śmietaną. Dzięki takim grom zawsze odczuwamy nostalgię i satysfakcję.

art. powstał wraz z partnerem
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend