Informacje

Dlaczego warto reklamować się w Gazecie Miejskiej?

Jeśli już reklamujesz swoje usługi na terenie powiatu oświęcimskiego, wówczas reklama w Gazecie Miejskiej może być naturalnym następnym krokiem w dotarciu do większej liczby klientów, na których Ci zależy. Gazeta Miejska jest bezpłatnym miesięcznikiem kolportowanym m.in. w Oświęcimiu, Kętach, Brzeszczach, Chełmku, Zatorze i w innych miejscowościach ziemi oświęcimskiej.

Każdy może się reklamować

Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem dużej firmy czy startującym przedsiębiorcą, który dopiero poznaje nasze usługi reklamowe, które świadczymy w całym powiecie oświęcimskim, dzięki Gazecie Miejskiej i Portalowi OświęcimOnline.pl osiągniesz cele biznesowe, niezależnie od Twojego doświadczenia w zakresie reklamowania się. Nasz profesjonalny zespół grafików pomoże Ci stworzyć wyjątkową i oryginalną reklamę.

Reklamy dostosowane do Twoich indywidualnych celów

Gazeta Miejska oferuje szereg usług reklamowych, więc możesz wybrać opcje, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i celom biznesowym. Wybierz artykuł sponsorowany i zleć nam jego napisanie. Dodatkowo w dotarciu do nowych klientów pomoże ci reklama graficzna, którą w każdym wydaniu Gazety Miejskiej będziesz miał możliwość edytowania i zmiany swojej oferty, żeby osiągnąć to, na czym Ci zależy.

Nadal masz wątpliwości?

Przykładowy cel Zalecane usługi
Chcę ugruntować pozycję swojej firmy na lokalnym rynku Spróbuj reklamy w Gazecie Miejskiej i Portalu OświęcimOnline.pl
Chcę zachęcić więcej osób do odwiedzenia mojego sklepu Wypróbuj reklamę graficzną w Gazecie Miejskiej
Chcę, aby klienci dowiedzieli się więcej o mojej ofercie Spróbuj artykułu sponsorowanego w Gazecie Miejskiej i Portalu OświęcimOnline.pl
Chcę, aby odbiorcy wzięli udział w moim wydarzeniu Opublikuj plakat promocyjny w Gazecie Miejskiej

Dowiedz się więcej

W przypadku większości reklam w Gazecie Miejskiej minimalny budżet wynosi tylko 25,00 zł netto.​ Dowiedz się więcej o reklamie w Gazecie Miejskiej i zadzwoń lub napisz już teraz do naszej redakcji.​

  • nr tel. 888 533 303
  • e-mail: reklama@oswiecimonline.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Send this to a friend