Informacje

Darmowe spiny i automaty online: zasady oraz funkcje

Czym są darmowe spiny w automatach? Niewątpliwie znasz odpowiedź na to pytanie, ponieważ obecnie jest to jedna z najpopularniejszych i najczęstszych nagród, które są implementowane w grach slotowych od wszystkich najbardziej rozchwytywanych twórców gier hazardowych. Jeśli lubisz grać w automaty online, prawdopodobnie znasz tę opcję od dawna, ponieważ daje ona możliwość otrzymywania wypłat bez ryzykowania własnych pieniędzy. Zobaczmy, jak działają darmowe spiny, czym są, co należy wziąć pod uwagę podczas losowań i tak dalej. Od razu zauważamy, że mówimy o darmowych obrotach bębnów, które są oferowane w automatach jako opcja bonusowa.

Ogólne zasady darmowych spinów, które oferują automaty online

Zacznijmy od definicji – darmowe spiny to rundy w slotach, w których pieniądze są umieszczane na linii przez kasyno, a klient otrzymuje wypłatę. Innymi słowy, użytkownik nie wydaje swoich środków, ale wszystkie naliczone wygrane trafiają na jego saldo. Często darmowe spiny odbywają się na korzystniejszych dla gracza warunkach. Mogą mieć zwiększone szanse lub dodatkowe bonusy. Kolejność uruchomienia darmowych spinów, wielkość zakładu, warunki przedłużenia rundy i inne zasady są ściśle regulowane przez zasady automatu. Poniżej omówiono najczęstsze opcje.

W jaki sposób uruchamiane są darmowe spiny na automatach?

Darmowe spiny można rozpocząć na różne sposoby. Oto kilka najbardziej typowych:

  • Symbole Scatter. W większości 5-bębnowych automatów wideo darmowe spiny rozpoczną się, jeśli na ekranie w dowolnej komórce znajdują się co najmniej trzy symbole Scatter. Czasami scattery są początkowo prezentowane tylko na trzech bębnach. Rzadziej mogą wypadać we wszystkich kolumnach, ale wymagane jest, aby pojawiały się w sąsiednich, zaczynając od pierwszej.
  • System akumulacji. Coraz częściej deweloperzy wypuszczają automaty do gier, w których podczas regularnych spinów trzeba zbierać różne przedmioty lub zasoby (na przykład monety, kamienie, magiczną energię). Kiedy jest ich wystarczająco dużo, zaczynają się darmowe spiny.
  • Nagroda. Czasami możesz wygrać darmowe spiny podczas rundy bonusowej, na przykład znaleźć w skrzyni lub zdobyć na kole fortuny.
  • Nagły początek. Niektóre modele zachwycają graczy nieoczekiwanymi darmowymi spinami. W takich slotach wszystko zależy wyłącznie od generatora liczb losowych.
  • Unikalne metody. Najbardziej kreatywni producenci slotów online oferują modele z niestandardowym podejściem do uruchamiania darmowych spinów.
  • Zakup. Może to zabrzmieć dziwnie, ale czasami można kupić darmowe spiny. W ostatnich latach rozwiązanie to przestało być rzadkością, a sięga po nie wielu czołowych dostawców oprogramowania. Klient może w każdej chwili zakupić darmowe spiny. Koszt zależy od tempa, w jakim chce grać.

Ile darmowych spinów może otrzymać gracz na automacie wideo w kasynie? Zwykle co najmniej pięć. Jeśli jest ich mniej, zwykle mówi się o respinach. Maksymalna liczba często dochodzi do kilkudziesięciu. Ponadto darmowe spiny można przedłużyć.

Liczba darmowych spinów

Rozważ możliwe opcje:

➔    Stała liczba. Na przykład, z trzech scatterów, daje prawo do dziesięciu darmowych losowań. Nie więcej nie mniej.

➔    Według liczby rozproszeń. Powiedzmy, że trzy, cztery lub pięć symboli Scatter na ekranie to odpowiednio dziesięć, dwadzieścia lub trzydzieści darmowych spinów.

➔    Kwota nieokreślona. W takim przypadku losowania trwają do momentu spełnienia określonych warunków. Na przykład, dopóki głównemu bohaterowi gry nie zabraknie życia, albo dopóki jakaś łuska nie zostanie wypełniona.

Często oferowane są pojedyncze darmowe spiny. W takim przypadku są one zwykle nazywane respinami (ang. Re-spins).

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend