Kultura

CHEŁMEK. Wyruszą w poszukiwanie skarbu Baty

Już w najbliższy piątek grupa zapaleńców będzie szukała ukrytego skarbu Tomasza Baty. Co mają ze sobą tragiczna śmierć Tomasza Baty? Nieznany fragment jego testamentu odnaleziony w Chełmku? Międzynarodowi szpiedzy i poszukiwacze skarbów o mrocznej przeszłości? To wszystko czeka na uczestników zabawy, którzy w ekspedycję wyruszą punktualnie o godzinie 17 spod siedziby biblioteki przy ul. Topolowej 8.

Gra będzie polegać na na wykonywaniu zadań w poszczególnych punktach, które będą związane z fabułą gry oraz historią miasta Chełmek. Za każde otrzymane zadanie gracze otrzymają fragmenty mapy, która doprowadzi ich do celu bądź da wskazówkę do następnego punktu. Uczestnicy podzieleni na grupy będą przemieszczać się po terenie miasta Chełmek i jego punktach związanych z historią, pomiędzy wyznaczonymi punktami według podanych wskazówek. Zadaniem drużyn będzie jak najszybsze rozwiązanie zagadki, związanej z ukrytym skarbem Tomasza Baty.

Organizatorem Gry Miejskiej jest Biblioteka Publiczna MOKSiR w Chełmku i odbędzie się w ramach projektu „Oczytany Chełmek – wspólnie w stronę książki” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Regulamin dostępny jest na stronie: http://biblioteka-chelmek.blogspot.com/

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend