Informacje, Video

BRZESZCZE. Wicepremier Szydło odwiedza zalane tereny

W piątek 24 maja wicepremier Beata Szydło odwiedziła Jawiszowice, tereny które zmagają się z wysoką wodą po ostatnich ulewach. Zobacz krótką relacje wideo.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. @stefanB
  stefciu, zastanawiam się czy twój ostatni post to efekt niewiedzy, naiwności czy może premedytacja (…)? Nie chciałbym wierzyć, że nie wiesz albo nie rozumiesz, że:
  1. Zbigniew Starzec jest Wicewojewodą czyli przedstawicielem administracji rządowej,
  2. Środkami z EU zarządza Marszałek Województwa czyli przedstawiciel administracji samorządowej.
  zatem Z.Starzec z racji zajmowanego stanowiska nie ma formalnego wpływu na podział środków z UE
  Jedyne co łączy Marszałka Województwa z Wicewojewodą to przynależność partyjna.Uznanie, że To Wicewojewoda ma decydujący wpływ na decyzję Marszałka Województwa to delikatnie mówiąc nadinterpretacja.
  Podobnie jak publiczne utyskiwania, że nasi ocenili to na piątkę z plusem a wasi na …. (mniejsza z tym) i teraz tupiemy pro publico , żeby wszyscy widzieli jacy to jesteśmy urażeni, że nam zabawki z piaskownicy zabierają. Ojojoj zainteresowani wiedzieli, że tak będzie i że partia rządząca kranik przykręci ale rządzący w grupie są przekonani o czystości reguł gry. A tu zonk, bo jak powiedział profesor Stefan N. do ówczesnej opozycji – jak wygracie wybory, to będziecie rządzić! No i wygrali. A ci co nie wygrali? No cóż, każdy rozsądny widzi co robią ci co nie wygrali tam gdzie chcieli a przy okazji mając naprawdę dużo czasu, nie zrobili tego czego chcieli. Ot ponura aczkolwiek prawdziwa rzeczywistość, której nie zobaczyć ani w tefałenie ani w pol..icie ani w tvpis, stefciu mój. Posumowanie? Stefciu sam musisz zdecydować, czy twoje zachowanie to niewiedza, naiwność czy premedytacja (…) Ja wiem, ale to na razie pozostanie tylko moją wiedzą.

 2. Natomiast dofinansowanie na parki dostały Słomniki, Bobowa i Kłaj. Ciekawe kto tam wygrał wybory?

 3. Bardzo dziękuję panie osobisty recenzencie. Zgodzisz się jednak że „polityczna obstrukcja” którą dotknięte zostało Nasze Miasto to nie przypadek.
  Tak czy inaczej do świadomości mieszkańców powoli i na stałe dociera rola jaką zmuszony -to pewna, jest pełnić pan Wicewojewoda w stosunku do nas,nawet tych którzy de facto oddali głos na Niego,niewdzięczna rola hamulcowego , co wyborcy za pewne docenią przy kolejnych „igrzyskach”.

 4. Co w tym złego ze dostają pieniądze? Janusz Chwierut jako poseł z PO tez brał 20 tysięcy. Jakoś mi nikt tego niewypomina?

 5. Więc wymiencie w 5- punktach CO TAKIEGO Z,ROBILA P.SZYDLO DLA POLSKI?? CZY jesteś w stanie określić te punkty ??

 6. Szydłowa robi za tło Morawieckiemu, a Starzec za tło Szydłowej. I za to biorą po 20 tysięcy miesięcznie.

 7. @stefanB
  mylisz hejtera z recenzentem. Po raz kolejny polityka odbiera ci rozsądek, bo mądrość już dawno ci odebrała. Gdyby było inaczej, to zauważyłbyś że pan Starzec, jako wicewojewoda, jest przedstawicielem administracji rządowej i naturalnym jest, że pojawia się tam, gdzie przyjeżdża osoba będąca członkiem rządu. Ale, ty wolisz bałakać, bez ładu i składu, o kacu moralnym.
  A tak przy okazji, takie retoryczne pytanie, jak można by określić kogoś, kto używa określenia – dewiant (lub podobnego) wobec innego człowieka, tylko dlatego, że nie akceptuje jego wypowiedzi?

 8. Spoko, mówią że jak się nie ma osobistego hejtera w sieci to właściwie się nie istnieje. Dzięki.

 9. @stefanB
  głupszej konstatacji niż twoja stefek już dawno nie czytałem 🙂

 10. Chocby zrobil milion zdjec z pania premier poparcia tak nie zdobedzie. Powodzenia zycze pani Beacie.

 11. Pan Wicewojewoda trzyma się w bezpiecznej odległości od swojego rodzinnego miasta.

  Czyżby kac moralny?

Send this to a friend