Informacje

BRZESZCZE. Radosław Szot nowym burmistrzem Gminy Brzeszcze

Radosław Szot z KWW Wspólnota Samorządowa Gminy Brzeszcze wygrał w drugiej turze wyborów samorządowych na urząd burmistrza Gminy Brzeszcze z Robertem Adamczykiem z KWW Razem dla Gminy Brzeszcze. 38 letni absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie będzie rządził gminą przez najbliższe 5 lat.

Według informacji podanych przez PKW, na Radosława Szota głosowało 4588 mieszkańców (60,23%), natomiast na Roberta Adamczyka 3029 mieszkańców (30,77%).

– Moje hasło wyborcze – „Wspólnie tworzymy Gminę Brzeszcze” nie jest tylko pustym sloganem. Pragnę razem z Mieszkańcami Brzeszcz, Jawiszowic, Przecieszyna, Skidzinia, Wilczkowic i Zasola budować lepszą przyszłość naszej Małej Ojczyzny, opartą zarówno na rozwiązywaniu problemów, jak i wykorzystaniu zasobów, sukcesów i talentów.  Napisał nowo wybrany burmistrz na swoim facebooku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Bardzo jestem ciekaw jakie były wyniki w Przecieszynie. Może przynajmniej w swojej wsi Beatka wygrała?

  2. Szotowi bardzo pomógł pis udzielając poparcia jego przeciwnikowi.

  3. Panie Prezesie Kaczyński! Melduję wykonanie zadania! Mój powiat oraz moja gmina oczyszczone z PIS-u!

  4. Bo o to chodzi, ze w małych miejscowościach nie głosuje się na partie, tylko na konkretnych ludzi

  5. „Jedynki” – a po co im „dwójki”, „trójki” skoro wystarczą same „jedynki”. Lepiej być ciągle „jedynką”, Polityka na poziomie przedszkola. Kolejne wybory spaprane, na kolejnych wyborach „jedynki” będą”zerami”. Taka prognoza. Lokalni „bonzowie” i polityczni wirtuozi PIS-u tego nie kumają.

  6. Wybory na burmistrzów i wójtów – Oświęcim, Kęty, Brzeszcze, Chełmek. Kto tu układał jakąś taktykę? Musi to być wyjątkowy „arcymistrz”. Siła PiS-u w miejscach gdzie stale wspiera Pani Premier jest po prostu żadna. Te PiSowskie „jedynki” jadą na znaku firmowym PiS i popularności Beaty Szydło – bo same znaczą tyle co te wyniki. Czy ktoś się tu obudzi, czy dalej pojedziemy na bucie i pewności siebie? Może ci zakochani w sobie i pospolici krzykacze powinni zejść do 20 rzędu jako petenci i sympatycy partii?

Send this to a friend